www.sudzibas.lv ECOLINES Nelaipna apkalpošana autobusā Rīga-St.Peterburga

Ecolines - Nelaipna apkalpošana autobusā Rīga-St.Peterburga

25.10.09. tāpat kā uz Rīgu, māsa brauca mājās uz Lugu ar Ecolines autobusu. Braucot uz Rīgu 10 stundas sēdēja nosalusi, kā rezultātā ciemojoties bija slima. Pavadot māsu autoostā es pati palūdzu stjuarti, lai tā ceļā iedod māsai sedziņu, lai nebūtu atkal 10 stundas jāsalst un jāslimo, uz ko man atbildēja, ka segas dod tikai bērniem un veciem cilvēkiem! Bet, ja autobusā nevar nodrošināt normālu temperatūru, tad jādod sega, vai tas ir par daudz prasīts no Ecolines par šādu biļešu cenu?!!!

K Keita 26.10.2009

Stjuarti autobusaa:D

M mirdza 26.10.2009

man liekas te kaut kas neit kopā.autobusā segas nedod nekad un tur stjuartes nav...

V Vilnis 26.10.2009

Ir, saulīt, ir tālajos autobusos stjuarte, kas sēž priekšā, pārdod rosoliņu un aliņu un aizslēdz tualeti, kad tā pilna.

A Arita 20.12.2009

Divreiz braucu uz Vaciju, ar altobusu ecoline, un varu piekrist kad vienu reizi no tam bij ta kad altobusa pavadone bij neapmierinata un nelaipna un +vel ar loti sliktam latviesu val.zinasanam.

щ щука 20.12.2009

ECOLINES is paradise!

U ugunsroze 24.02.2014

Nezinu, braucu uz Pēterburgu regulāri, man vienmēr ir iedota sega un spilvens, ja man to savajagas. Stjuartes laipnas. Vienīgais, kas man nepatīk ir publika, jo šī autobusa biļetes ir lētas un ir jārēķinās ar to, ka autobusā ir skaļi jaunieši, jocīgas tantes utt. Jā, ir gadījies, ka autobusā ir auksti, bet atkal - skatoties kāda ir publika: tuklākas kundzes sūdzās, ka ir karstu, ceļas spiediens utt, kamēr citi salst :D Lai gan tā nav vienmēr :)