www.sudzibas.lv ECOLINES nekvalitatīvi pakalpojumi

Ecolines - nekvalitatīvi pakalpojumi

Neiesaku nevienam starppilsētu ceļojumiem izvēlēties kompāniju Ecolines.
1. Kompānijas mājaslapā, kur pirku e-biļetes, nav ievietota informācija par tranzīta vīzu nepieciešamību, kuras rezultātā man attieca iekāpšanu autobusā un līdz ar to zaudētas biļetes ( 83 ls) un laiks.
2.Autobuss uz Varšavu izgāja ar stundas kavējumu, atpakaļceļā viens Ecolines autobuss no Kijevas Varšavā ienāca ar divu stundu kavēšanos. Līdz ar to nokavēju saistīto reisu ar otru Ecolines autobusu no Varšavas uz Rīgu. Kompānijas vainas dēļ paliku -9 C , naktī Varšavā uz ielas, biju spiesta maksāt par viesnīcu, jo nākošais reiss gāja 6 no rīta.
3. Vērsos Ecolines ar lūgumu uzlabot informāciju mājaslapā un klientu apkalpošanā, kā arī kompensēt biļetes un viesnīcas izdevumus, bet saņēmu noraidošu atbildi," ka pārvadātājs nenes atbildību par pārsēšanos no viena autobusa uz otru, par neiekļaušanos grafikā, par jebkādiem pasažieru zaudējumiem" tātad tam nav nekādu pienākumu pret pasažieri.
Ecolines izmantoju pirmo un pēdējo reizi ! Lidot sanāk lētāk un ērtāk.

K