www.sudzibas.lv ECOLINES Lielākā daļa šoferu mutiski uzbrūk pasažieriem

Ecolines - Lielākā daļa šoferu mutiski uzbrūk pasažieriem

Katru rītu un vakaru braucu ar ecoline autobusu maršrutā Rīga - Ezere. Lielākā daļa šoferi ir neapmierināti. Kašķīgi. Pazemo pasažierus un uzbrūk viņiem mutiski. Par to. Ka pasažieris vainīgs. Ka nedeva precīzu naudu. Bet 5€ un tagad viņa dēļ šoferim jākavē.. Par to ka par vēlu pasažieris pateica... Šoferīt pieturā lūdzu.. Stāvot jau pie durvīm.. Kaut gan līdz pieturai vēl bija apmēram 500 m.. Ar nepatīkamiem vārdiem uzrūcot..
Cits šoferis ar visiem runā tikai krieviski.. Cits neļauj stāvēt priekšā pirms izkāpšanas.. Cits runā pa telefonu stūrējot.. Cits neapstājas pie stop zīmes.. Pakļaujot vairākus desmitus pasažierus briesmām..
Kas notiek? Kāpēc tāda attieksme pret pasažieriem? Kur ir cieņa?
Mēs pasažieri šoferiem maksājam algu.. Viņi ir pakalpojuka sniedzēji.. Mēs maksājam par pakalpojumu.. Kur ir cieņa? Ja autobus būtu tukš. Tad arī algas nebūtu riebīgajiem šoferīšiem.

19.12.2022

Good Intentions 19.12.2022

Nevaru komentēt kuru katru taču kad cilvēks nepārtraukti daudz strādā un pieļauju, ka tur tik tiešām daudz strādā, tad cilvēki gribot, negribot kļūst kašķīgi. Par neprecīzu naudu šoferiem tā ir atsevišķi sāpīga tēma, jo nav viņi naudas mainītāji, pārdevēji, monētu uzglabātāji un ar neprecīzu naudu tādu klientu ir daudz. Jabūt cilvēkam un jasagatavo precīza nauda vai janorēķinās ar karti.

Joe Rogans👽 19.12.2022

Janka tu būsi lielisks autobusa šoferis, steidz mainīt profesiju.