www.sudzibas.lv ECOLINES Krāpšana ar cenām

Ecolines - Krāpšana ar cenām

Gribēju braukt ar ģimeni uz Čehiju ar ecolines ieraudzīju kad 22 jūlijā ir biļete pa 39.5€ sarēķina kad tas pa 3 cilvēkiem ir 120€ bet ecolines man rāda kad jāmaksā 200€ ļoti labi grib apkrāpt cilvēkus, pēdējā reize kad vēlēšos braukt ar ecolines.

10.06.2023

B Bez_vārds 10.06.2023

1. vārdu - ģimene, raksta ar - mazo burtu.
2. tāda veida ģimenes nav vairs modē.
3. ar ģimenēm jābrauc uz Rietumu valstīm, nevis psrs tipa valstīm.
Tas tā, lai sāktu domāt.

81.90 х 3 = 245,70

R RXX 10.06.2023

Intereses pēc iegāju papētīt, kas par lietu. Izskatās, ka tev, mīļais draugs, tālāk par Rīgu labāk nebraukt.

A Argus Gubats 11.06.2023

Nu vienam pasažierim ir tā atlaide kad sāc vienot cilvēkus klāt tā cena mainās x2

R RXX 11.06.2023

Muļķīt, to atlaidi var piemērot katram pasažierim xD Vēl pašam nepieleca paskatīties mājaslapā? Tiešām labāk paliec mājās

A Argus Gubats 11.06.2023

Nu 39.5€ uz vienu galu vienam pieaugušajam 39.5x3=120€ un ir uz vienu galu un bilde redzams kad tikai uz vienu galu zem tā brauciena ir uz atpakaļu vēl pa 197€ kautvai vajadzēja būt 120€

V vitols 11.06.2023

Autobusu uzturēt remontēt,degviela,darbinieku algas un citi izdevumi,tas viss maksā,loģiski ,kā nevar vest pa pusvelti.