Ecolines - Kavēšana

Autobuss Ezere-Rīga regulāri uz Jelgavas autoostu atnāk vēlāk, kā tas ir sarakstos. Šodien autobusam vajadzēja būt pieturā 7: 34 un atiešanas laiks ir 7: 45, bet autobuss atbrauca 7: 55, kamēr visi iekāpa autobusā bija jau plkst. 8: 00 un šoferis izdomāja iziet ārā uzpīpēt. Ienākot atpakaļ autobusā bija nobeidzies starteris un autobusu nevarēja iedarbināt. Rīgā bijām nevis 8: 45, bet 9: 25.
Šīs kavēšanas ir regulāras, plānot savu laiku rēķinoties uz šo autobusu praktiski nav iespējams, jo ir kā paveiksies. + vēl šobrīd visiem transportiem ir palielinājusies Cena. Maksāt par ko? Par to, ka katru reizi tiek regulāri kavēts?
Taču beidzot izdomājiet kaut ko, iespēju biļeti nopirkt elektroniski, ja tā ir problēma, pielabojiet grafiku, vai arī kompensējiet braucienus tiem, kas šī brauciena dēļ kavē savas darba vietas un citas darīšanas.
Tas galīgi nav normāli, ka savos darbos jāskaidrojas katru otro reizi par to, ka autobusam šodien nebija laimīgā diena.
Lūdzu labojiet šo situāciju beidzot!

ž žurcis 02.04.2024

Brauc ar Vivi.