www.sudzibas.lv ECOLINES Autobusi un piedāvājums

Ecolines - Autobusi un piedāvājums

Sveiki.Pirmo reizi izmantojām Ecolines autobusu pakalpojumus un bijām ļoti vīlušies.Braucienā uz Tallinu bija paredzēts Comfort+ autobuss ar telefonu uzlādes iespējām un planšeti. Braucām ar parastu autobusu,kurā pat nebija mums biļetē paredzēto vietu, nebija planšetes un telefonu uzlādes, kā rezultātā brauciens jau sākās negatīvi un Tallinā palikām bez telefona,jo tas bija izlādējies un bez kartes,kura bija ielādēta telefonā,kas,protams,esot svešā pilsētā,radīja šausmīgas neērtības.Braucienā atpakaļ uz Rīgu neklājās labāk. Autobuss izrādījās divstāvīgs, mūsu vietas,kurām vajadzēja būt aizmugurē,bija pirmajā stāvā un priekšā. Kājām vietas nebija vispār un līdz ar to, brauciens atpakaļ galīgi nebija komfortabls.Esam ļoti vīlušies Ecolines.