www.sudzibas.lv ECOLINES Autobusā nav gaisa

Ecolines - Autobusā nav gaisa

4h ilgam braucienam apritē ir laists vecs, netīrs autobuss bez gaisa kondicionētāja vai pat ventilācijas, pakļaujot cilvēkus 4h ilgām mocībām bez gaisa, ko elpot. Pusceļā apstājoties Bērzkrogā, pajautāju šoferim, vai autobusā ir kondicionētājs, jo pasažieriem nav, ko elpot. Viņš neko neatbildēja un tūlīt aizgāja uz autobusa aizmuguri, atvēra nelielu nodalījumu un it kā kaut ko ieslēdza, taču atlikušo brauciena laiku nekas nemainījās.

16.06.2024

E

Nav jau šofera vaina, ka viņam iedeva šādu autobusu! ☝️☝️

( ( ͡❛ - ͡❛) 16.06.2024

neviens jau nesūdzas par šoferi. Sūdzība ir par Ecolines, kuri naudas kāres dēļ irš viršu pasažieru labsajūtai.

L Lietotājvārds_123 16.06.2024

labsajūtu ej meklēt zem segas. Atradies, kas labsajūtu meklē sabiedriskajā autobusā.

Sūdzas gan.. "pajautāju šoferim, vai autobusā ir kondicionētājs, jo pasažieriem nav, ko elpot. Viņš neko neatbildēja un tūlīt aizgāja uz autobusa aizmuguri, atvēra nelielu nodalījumu un it kā kaut ko ieslēdza"

S Spuris 17.06.2024

Lietotājvārds_123 ...Nu cerams,ka tāds kāds esi tu ,veikalā vari pirkt arī vecus ,bojātus produktus un bāzt māgā.A ko tev labsajūtu vajag ko ? Ēd tik kas ir ,kaut ar tārpiem.Pierod pie tiem jau savlaicīgi.Un priekš kam tev dŗebes un apavi ?Lien atpakaļ palmā varbūt ,ja jau tev ērtības par kuram tiek maksāts neko nenozīmē.

G Gii 17.06.2024

Tas ir traki, jūtu līdzi. Gaiss ir cilvēka pamattiesība.