www.sudzibas.lv ECOLINES Atobuss aizmirst pasažierus!

Ecolines - Atobuss aizmirst pasažierus!

Autobusam kuram jāpienāk 13.30 (tallinas ostas D terminālā).
Pulsktens 13.36 (ārāk putenis, un - (mīnuss) padsmit grādi), mazs bēŗns ... zvanu uz tel. nr., ks norādīts uz biļetes, tur visnotaļ neizglītota meitene, saka gaidiet, autobuss noteikti būs! Nākošāis zvans šai pašāi personai pēc 20 min. (autobusa vēl nav), tiek solīts atzvanīt!
Zvanu nesagaidām, zvanam atkal, pasaka, ka autobuss kavēsies par 1 stuntu.

Labi, ieejam ostā, apsildīties un gaidīt!
Paiet 1.5 stunda, neviens nezvana ... autobusa nav, mēs atkal zvanām, tiek paziņots, ka autobuss neieradīsies!!! Gaidiet līdz 19.00!!! Nekādi citi varianti netiek piedāvāti!
Mēs iesēžamies taksometrā un braucam uz autoostu, tur pēdējā mirklī nopērkam biļetes eurolines autobusā uz Rīgu (starpcitu nesalīdzināms serviss un attieksme ar ecolines).

Ierodoties Rīgā, noskaidrojam, ka ecolines autobuss pienāca Rīgas autoostā ar 30 min. nokavēšanu!!!

Tie cūkas mūs vienkārši aizmirsa, un, tad vēl klaji paņirgājās ... no vadības tieši tāda pati attieksme, nekādas reakcijas.

Kad vēlos saņemt naudu par biļetēm, tad man jātraucas pašāi, jāraksta iesniegums, kuru VIŅI 30 dienu laikā izskatīšot!!!

Kompānija ir pēdējais sūds!!!
Nevienam neiesaku izvēlēties, ja nevēlaties nepatīkamus pārsteigumus!!!

C