www.sudzibas.lv ECOLINES Atkartota vilsanas ar ECOLINES

Ecolines - Atkartota vilsanas ar ECOLINES

Atkal vilsanas ar firmu Ecollines jeb Normu...Sestdien biju Krustakalnaa Saulos...No pl 16 20 lidz pl 18 30 autoostaa Saulos uz perona pacietigi ar meitu gaidijam Ecolines autobusu, kas kursee atseviskas dienaas, ari sestdienaas no Bonnas uz Rigu caur Sauliem pl 17...ta ka tas ir talsatiksmes bus, tad tas var pienakt atrak, bet var ari kaveeties.Saja sestdienaa autobuss ta ari nepienaca, lai gan internetaa un Rigas autoosata paradas, ka sestdienas sis bus kursee!!! Kartejo reizi-paldies sim parvadatajam Ecolines.Majas par 250litiem devamies ar taxi, jo ari mikrins pl 16 40 no Sauliem reisaa Klaipeda- Riga Saulu autoosta pasazierus neuznema, jo bija parpildits...Varu tik piebilst, ka pl 17 so Ecolines busu uz RIgu gaidija cilveki padsmit...

G

T Točno 08.09.2011

Visi jau parasti cenšas tikt prom no Latvijas, tādēļ arī par nokļūšanu pretējā virzienā nevienam galva īpaši nesāp!

к Коллега 08.09.2011

Tas jums sods no jūsu katoļu dieva - ņefig pa dēmonu apsēstām vietām, krustakalnu, vazāties.

I Inspektors 09.09.2011

Vainiga un neidariga ir Ecolines kompanija, Ja reiz autobuss nekurse-tad to vajag iznemt no saraksta...par so firmu tik daudz negativa dzirdets, vajag izmantot citu parvadataju pakalpojumus

I Ilze 20.10.2011

Biezi braucu ar Ecolines un perku biletes interneta, parasti uzreiz turp un atpakal, jo vini var neiebraukt pilsetaa, ja no turienes nav pasazieru, vismaz ta man pateica autoostas kasee. No vienas puses tas ir pareizi, jo tada veida vini ietaupa laiku celaa un ieradas galapunkta laicigi, dazreiz pat bik atraak. Pie tam nemt bileti abos virzienos ir izdevigak. Bet uz Klaipedu man liekas viniem nav reisu, tur lietuviesi brauc.

D Drumerhunter 24.09.2016

Daudz par lēnu vai vispār ateodas uz eksitences jautājuma internets Ecolines autobusos, ļoti bieži nevar konekteties pie rūteriem šajos autobusos. Nezinu kābet Nordeka autobusi spēj nodrošinā daudzmaz lietojamu internetu.