Ecolines - aklais

Gāju uz autobusu Valmiera- Rēzekne. Redzēju kā Ecolines autobuss izbrauc tieši no autoostas tāpēc steidzos uz tuvāko autobusu pieturu. Stāvēju pieturā un gaidīju, kad viņš piebrauks. Redzu no līkuma parādās autobuss, pacēlu roku, lai piestāj pieturā, bet šoferis pasmaidīja un aizbrauca tālāk. Nācās ņemt tuvāko taksi, lai apdzītu autobusu un nokļūtu nākamājā pieturā pirms autobusa. Kad nokļuvām autobusā, samaksāju naudu par biļeti, viņam nebija ko izdot, un izvilka maku no aizmugurējās bikšu kabatas un naudu ielika makā.
Viņš pat atteicās izlaist vecu sievieti ap 80 gadiem mājas ceļa galā. Pietura atradās apmēram 50metru attālumā no mājas ceļa gala. Atteikuma iemesls bija- obligāti jāapstājas pieturā, jo tur varētu būt cilvēki, divreiz nestāšoties. Un ja kādas pretenzijas, tad lai braucot ar savu auto. Taču no turienes jau varēja redzēta, ka pieturā nav neviena cilvēka.

Paldies šoferītim(Grigorijam Pjatmicam), par "laipnību" !!!

H Hrjusha 29.12.2010

Tas nav mikriņš, kas apstājās pie katra staba.

S Svešinieks 29.12.2010

Stavi un nečinksti ja nevari nopelnit savam auto un tas uzturešanaj.

E eiei 30.12.2010

Tu ko galīga dura, ja iedomājies, ka autobuss drīkst stāties pie katra staba kur tik katram ienāk prātā?!!!

T To Ferratum 30.12.2010

Svešiniek un Hrjuša, jūs laikam esiet Ecolines šoferīši ja jau tik debīlus komentārus rakstiet(iespējams, ka esiet tik tupi, ka nesaprotiet, ka te iet runa ar attieksmi).Pirmkārt tas tizlenis"Šoferītis" neapstājās pieturš tik pasmaidīja es pēc autobusa noķeršanas viņam pāris vārdus pateiktu.Tālāk naudu iebāza sev kabatā un biļeti neiedeva(a ja nu kontrole iekāptu).Un visbeidzot viņš drīkst tikai pieturā apstāties(kaut varētu vecam cilvēkam izlīdzēt), pēkšņi palicis apzinīgs?Goda vārds es viņam pastāstītu pa ceļam ko ar viņu izdarīšu galapunktā un izdarītu(iespējams viņš vismaz vairs neriskētu lekties).

S sd 31.12.2010

Arnis tikai ar muti māk braukt, a tā kiška tanka.

A Anonims 31.12.2010

UN ko tad Tu, arni, ar to šoferi izdarītu? Piekautu, aizvestu uz policiju, nokauninātu. Tavs komentārs stulbi skan. Gan jau tu esi tas pats Artūrs, kas šo sūdzību uzrakstīja. Jeb arī tev nervi nestrādā, ka visas sūdzības tā uztver!

A antons 02.03.2011

un ja taa vecene pakluutu zem garam braucosa auto vai nokristu un kaut ko salauztu kursh tad cietuma seedetu, protams ka soferis, jo izlaida pasazieri tam neparedzeeta vieta.taa izpalidzeshana pie laba nekad nenoved.

H Hugo 02.03.2011

Jā, diemžēl ļoti bieži ir pierādījies ka labdarība ne pie kā laba nenoved. piekrītu Antonam, ja kas notiks vainīgs būs šoferis. Par cilvēcisko faktoru mūsu valstī jāaizmirst.
Kāpēc pieturā neapstājās komentēt nevaru, varbūt bija ekspresveidīgs un nevarēja uzņemt visās pieturās cilvēkus. Bet tas ka nepiestāja pie mājas ceļa gala, neko darīt, pareizi darīja.

. ..... 02.03.2011

Nu vel ir jautājums, vai tam autobusam tajā pieturā blakus autoostai vispār vajadzēja apstāties.

L Lasma 02.09.2011

Man arii ir bijusas problemas ar Ecolines šoferiem..braucu reisu valmiera-Balvi..Smiltenē izkāpu ārā.parasti vins 5 min tur stāv.gāju atpakal, un skatos ka autins aizbruc, visas manas somas bij autinaa, tur bija arii puisis, viņs teica lai pagaida, kad veel naks paszieris, soferis tik noraustījis plecus un braucis prom..dzinu ar taksi autiņu..labi, ka nauda man bija liidz..iekapu autobusā un šoferis pat neko neteica..tas viņam laikam liekas normāli.

I Ievinja 20.10.2011

Tas tacu nav mikrins. Rigas satiksmes autobusi arii apstajas tikai pieturas. Tadi viniem ir noteikmi. Brauc ar taxi, ja nepatiik.