www.sudzibas.lv ECOLINES 12h ilga brauciena nav pauzes edienreizei.

Ecolines - 12h ilga brauciena nav pauzes edienreizei.

Ecolines autobusa Riga - Varsava, ar attiesanas laiku 18:30 no Rigas, netika nodrosinata edinasana. Stjuarte pateica, ka vinai nav laika sagatavot to, kas noradits pasas autobusu firmas sagatavotajas edienkarte, kas izvietotas kabatas pie katras sedvietas. Tacu atseviska pauze pie kadas kafejnicas, kur pasazieri varetu paest nebija. Ecolines vajadzetu bridinat garo reisu pasazierus, kas brauciena laika nebus ne edinasanas pauzes, ne ediena pasniegsana autobusa, lai katrs nems lidzi sviestmaizes. 12 h brauciesn ar piespiedu tuksu vederu to es nenovelu nevienam. No uznemuma puses ta ir neciena pret pasazieri.

J

R ri4y 11.05.2012

Mums uz Ukrainu bija ceļš 18 stundas, autobusā bija ēdienkartes, bet stjuartei nebija laika arī pagatavot ēdienu, vajadzēja darīt kā mums aiziet pie šofera un palūgt apstāties kaut kādā benzīntankā vai uz robežas pie kafeinīcas, ko mēs izdarījām uz robežas Lietuva-Polija

zirgs_kamene 26.08.2014

AK TU NABADZINJ D::d:d;DDDDD
NU NEPATIK NEBAUC: :d:d;DDDDDD

I ina 24.08.2017

Varbūt citiem jātiek uz lidmašīnu un tieši labi, ka nav pauzes.