www.sudzibas.lv Eco Dumas SIA Ļoti nelaipna attieksme un regulāri tiek pārkāptas cilvēktiesības

Eco Dumas SIA - Ļoti nelaipna attieksme un regulāri tiek pārkāptas cilvēktiesības

Apmeklējot šo veikalu regulāri, ir ļoti jāvēršas pievērst pārdevēja uzmanība un jeb kuru jautājumu, atbilde ir nezinu. Šodien ieejot veikalā ar dēlu. Mani atteicās apkalpot, jo man līdzi bija pusaudzis ar kuru plānojām tālāk doties iepirkties naximas veikalā. Rupji mūs izmeta ārā. Attieksme nožēlojama un rupja. Tad sanāk, ka šādiem veikaliem ir jābūt norobežoties u ar uzrakstu - ar bērniem. Neuenākt. Kaut gan pati savām acīm esmu redzēJusi, kā tirgo elektroniskās cigaretes jauniešiem dokumentu nepajautājot.

P

A Antons111 22.03.2023

Nezinu vai nepilngadīgām personām vispār būtu jāatrodas tādā veikalā

Good Intentions 22.03.2023

Drīkst zināt ko jūs tādu jautājāt? Cik neesmu jautājis vairākos veikalos, tad nebija gadijumu, kad kaut ko neieteiktu.

Good Intentions 22.03.2023

Kā jūs zināt, ka pārdeva nepilngadīgām personām? Pasi vai gadus viņiem prasijāt? Kapēc policija neziņojāt?

Good Intentions 22.03.2023

Izklausaties pēc kārtējās mamačkas.