www.sudzibas.lv Eco Dumas SIA Rupja attieksme, neprofesionāls serviss

Eco Dumas SIA - Rupja attieksme, neprofesionāls serviss

Šodien, 26. Maijā es pirmo reizi apmeklēju Eco dumas filiāli Origo. Pārdevējs pie kases pret mani izturējās ļoti rupji, izrādījās tāpēc, ka es pati paņēmu preces no plaukta un atnesu uz kasi. Šī ir pirmā reize, kad redzu, ka kads vat atļauties tā runāt ar klientu. Es atteicos veikt pirkumu un šī bija pirmā un pēdējā reize, kad apmeklēju šo veikalu.
Eco dumas iemāciet just personālu ka uzvesties pieklājīgi.

T

A aaguciss 27.05.2022

Tieši tāpat ir Valmieras ecodumas veikalā, sēž tur tāda jauna meitene, ar melniem matiem, neapmierināta par dzīvi, ar klientiem runā, kā vēlas . 🙌🏽 Pajautā tikai viņai kādu jautājumu, atcirtīs atpakaļ tā, ka vairs neko negribēsies viņai jautāt :)

D Domaataajs 27.05.2022

Tur viss aiz aizvērtām durvīm stāv, kāpēc jātaisa vaļā un kaut kas jāņem un jānes? ja tagad ienāk tur 5 cilvēki un katrs sāktu taisīt vaļā plauktus un paņemt visu, ko vēlas nopirkt, pieaug iespēja, ka kāds kaut ko varētu nofenderēt. Drīzāk tas darbiniekiem vajadzētu slēgt ciet šos plauktus katru reizi, lai citiem nav pat iespējas atvērt, bet ticu, ka 1000x dienā iet un slēgt vaļā arī nav nekāda baigā bauda. Ja vēlies pašrocīgi nest, pajautā, vai tas ir ok.. Jāmāca klienti, kā uzvesties pieklājīgi, jāuzliek zīmes "NEAIZTIKT", jo savādāk nagi niez.

Good Intentions 27.05.2022

Lielākā daļa tāpat nepamanīs.

TasEsLV 27.05.2022

Narvesen arī ejat pie kases un ņemat ko vēlaties vai Rimi salātus krāmējat paši? Tabakas/cigarešu utml produkti nevienā vietā nav paņemami pašam. arī Eco dumas viss atrodas aiz stikla, nav nekas jāver vaļā, bet jāpajautā. Ne tikai nozagšanas iespēja, bet darbinieki ņem no aizmugures, lai nav pēc katra klienta jāpārkārto plaukts, kā arī vitrīnā dažreiz ir izlikts viens eksemplārs un vajadzīgais tiek paņemts no kastes, lai nav katru reizi jāliek vietā.

T TaraD 27.05.2022

Žēl, ka cilvēki uzskata necieņu par normu. Mēs dzīvojam Eiropas civilizētā valstī, un šāda mežonīga uzvedība nav pieņemama. Ja tu attaisno rupjību, tad esi pelnījis šādu attieksmi un tev tā ir norma. Neticami... Acīmredzot nevajadzētu gaidīt atvainošanos no veikala, jo izskatas ka ta darbinieki komentāros ir aizņemti ar victim blaming. Diskusija ir slēgta un sūdzība diemžēl paliek neatrisināta.

D Domaataajs 27.05.2022

haha, līdzko viedoklis nesakrīt ar Jūsu, tā darbinieks.. varat pačekot vēsturi, kur vēl es "strādāju".
necieņa ir tas, ka Jūs grābstāties gar plauktiem, gar kuriem nav jāgrābstās.

Good Intentions 27.05.2022

Tā viņš ir. Esmu darbinieks jau vairāk, kā desmit vietās.

T TaraD 27.05.2022

Galvenais, lai mans viedoklis sakrīt ar Eco dumas CEO viedokli. Tā kā šādi incidenti grauj uzņēmuma reputāciju. Visa uzņēmuma vadība ir pieejama LinkedIn.

Good Intentions 27.05.2022

Pats esmu periodisks klients un zinu, ka nedrīkst aizstikt, kā arī loģiski tāpat kā citās vietās. Pārdavēja neapmierinātība ir saprotama, bet nedomaju, ka attieksme bija briesmīga drīzāk paugstinātā tonī pamācoša.

R Raivo Juris Dirnēns 06.02.2023

Loti slikta apkalpošana Liepājas xlsalas ecodumas veikalā sieviete gados, kas pārdod preces izsakās nelaipni un liekas ka pārdodot preces vina pat nepadomā kā vina runā ar klientiem. Iedomīga kundzīte, kas nezin ka klients ir pirmajā vietā un ka ecodumas uznēmums var dēl šāda darbinieka zaudēt patstāvīgus klientus un pat bojāt uznēmuma reputāciju! LOTI SLIKTA APKALPOŠANA LIEPĀJAS XLSALAS ECODUMAS VEIKALĀ! Apkalpošanas dēl neigādājos sev vajadzīgās preces. Dēl šāda darbinieka pat pazūd vēlme iepirkties jebkurā ecodumas veikalā, zinu ka loti superīga apkalpošana ir liepājas rietumcentra ecodumas veikalā, bet Xlsalas ecodumas veikalā neisaku doties tu kamēr strādā šāda darbiniece kā aprakstā minētā kundzīte gados!

A anonimusus 06.09.2023

Девушка в экодумасе(в акрополе-рига) у нее были черные волосы. Не умеет общаться с клиентами. Научите человечка разговаривать вежливо.