www.sudzibas.lv Ecco TIRGO BRĀĶUS

Ecco - TIRGO BRĀĶUS

ECCO veikalos līdz 15. martam bija akcija, kuras laikā nopirku kurpes. Kad sāku valkāt spieda kāju. Sāku kārtīgi apskatīt nopirktās kurpes, sapratu, ka tie ir BRĀĶI (daudz vizuālu defektu un kājas berž). Apskatījos ECCO veikalos - tur visi apavi, kas bija uz akciju, bija ar defektiem. Tagad jāskraida pa ekspertīzēm un jātērē savs laiks, jo tie šakāļi grib nogrūst brāķu partijas.

1) Iesniedzu prasījuma pieteikumu ar prasījumu atgriest naudu ECCO veikalā, uz kuru sņēmu noraidošu atbildi (ražošanas defekti nav konstatēti).
2) Aiznesu uz neatkarīgu ekspertīzi un eksperts atzina, ka vizuālie defekti ir ražošanas defekti.
3) ECCO atgrieza naudu par kurpēm un atmaksāja ekspertīzes izdevumus.
4) Rakstīšu sūdzību PTAC pret ECCO par patērētāju ļaunprātīgu maldināšanu.

U

L Larisa 17.03.2010

Хорошо-бы узнать адрес той экспертизы, которая защищает права потребителей!
Давайте будем солидарны, как солидарны те, кто нас так нагло дурит.
Во всех магазинах ответ одинаковый, шаблонный "Ražošnas defekta nav", и далее какая- нибудь ахинея, типа зимнюю обувь носили не по сезону ( в январе-то)!!!