Ecco - brakis

Nopirkam Alfa 2 st. ecco veikala sporta apavus pa 60ls un jau taja pasa diena saka berst domajam ka izstaipisies nomocijamies vairakas dienas noberzam papezus lidz asinim un gajam uz veikalu uzreiz pardeveja pateica ka apavi pa mazu kautgan apavi tiesi laika vini aizsutija uz ekspertizi kur protams ari pateica ka pa mazu apavi, mes protams nenoticejam!!! taka apavus nesat nevarejam atdevam cilvekam kuram kaja pa 1 izmeru mazaka un vinam arii noriveja kajas!!! esat gudri neiekritat uz tiem brakiem tie nav firmas apavi jo firmas apavi nekada gadijuma nevar rast nekadu diskonfortu!!! vienkarsi izmetam 60 ls vela!!!

J

Z zinataja 01.03.2009

Brakis, neskaitas, ja apavi jums spiezh vai berž, tas skaitas, ka nesiet izvelejusies savam kajas ipanibam atbilstosus apavus!

M me 02.03.2009

bet komatus mēs principā nelietojam, vai ne

A anna 02.03.2009

nu tur nu gan nav vainiigs ražotājs, ja berž kājas..es personīgi gandrīz ar visiem apavaiem mokos pāris nedēļas, kamēr iestaigājas..kājas ir noberztas tā ka vispār neko vairs nevar uzvilkt, bet tāpēc jau nevainoju ražotāju..kur tik cilvēka izdoma neizpaužas!!!

* ***** 02.03.2009

Ražotājs tiešām nav vainīgs! Arī man ir visi apavi jāievalkā, kamēr apavi pieguļ kājas formai! Man pat istabas čības norīvē kājas kamēr ievalkāju!
Ecco apavi tiešām labi!

Z zinataja 03.03.2009

To ME-
seit nebija jautajums par latvieshu pareizrakstibu, bet gan jautajums par to, ka apavi cilvekam berzh!!!

A Aleksa 15.03.2009

Ja cilvēki pirktu tikai tos apavus, kuri pieguļ kājas formai, Latvijā visi apavu veikali būtu pārbāzti ar apaviem un cilvēki staigātu pastalās. Ar pareizo liestu ļoti reti var atrast apavus. Es sev atradu pāris veikalu, kur ar garantiju varu nopirkt apavus, kuri pieguļ kājas formai un nekas nav jāievalkā. Kas attiecās uz ražotāju - 80% apavus iepērk Ķīnā, tur ražo apavus pēc vienas liestas, un ja tā vel būtu tā pareizā, tad izdariet secinājumu - visiem nav vienādas kājas. Tāpēc veikalā laikojot apavus, liekās ka der, sākam staigāt - sāk berzt, rīvēt utt.
Apavi vai nu der, vai nu nē, tos nav jāievelkā.

E elina 15.03.2009

es esu loti apmieirnaata ar ecco apvaviem, visi muusu gimene tos valka..un nav bijusas nekaadas probleemas...
katram kaaja ir savadaka, vkas vienam der citam neder...aa bet muusu valstii ar muusu politiku, neko nepanaaksiet, saku no savas pieredzes, ta ka sorry...

J Jolanta 26.03.2009

atbildesu ( me) es tiesam tikai gribeju pastastit savu pieredzi par ecco apaviem un neesmu latviete tiesam ideali nezinu kur likt komatus te ir saits sudzibam neviss pareizrakstibai!!! galvenais ka tu zini kur bast savus komatus TIKAI PARAK DZILI NEIEBAZ!!!

U Uldis 16.03.2010

ECCO veikalos līdz 15. martam bija akcija, kuras laikā nopirku kurpes. Kad sāku valkāt spieda kāju. Sāku kārtīgi apskatīt nopirktās kurpes, sapratu, ka tie ir BRĀĶI (daudz vizuālu defektu un kājas berž). Apskatījos ECCO veikalos - tur visi apavi, kas bija uz akciju, bija ar defektiem. Tagad jāskraida pa ekspertīzēm un jātērē savs laiks, jo tie šakāļi grib nogrūst brāķu partijas.

1) Iesniedzu prasījuma pieteikumu ar prasījumu atgriest naudu ECCO veikalā, uz kuru sņēmu noraidošu atbildi (ražošanas defekti nav konstatēti).
2) Aiznesu uz neatkarīgu ekspertīzi un eksperts atzina, ka vizuālie defekti ir ražošanas defekti.
3) ECCO atgrieza naudu par kurpēm un atmaksāja ekspertīzes izdevumus.
4) Rakstīšu sūdzību PTAC pret ECCO par patērētāju ļaunprātīgu maldināšanu.

A anna 19.05.2010

Ari varu pasudzeties par ecco kvalitati. Nopirkam ziemas zabakus mazajam un jau pec vienas sezonas, apakszole saspregaja un mazajam ziemas beigas bija slapja kaja. Vai tas ir normali.. Vismaz butu atbilstosu rikojusies ecco vadiba un zabakus apmainijusi.. Fui!!

K KK 28.10.2010

Tas nav brāķis, bet, ja tomēr bijāt pārliecināti, ka tas ir ražošanas brāķis, kādēļ negājāt uz Patērētājiem? No pieredzes varu teikt, ka ir daži gadījumi, kad beržot, tiešām skaitās brāķis, bet tas ir ļoti retos gadījumos, kad var sajust, kas tieši berž!
Tāpēc iesaku - nežēlot laiku un ilgāk pastaigāt pa veikalu, atnākt mājās un arī tur pastaigāt, jo nedēļās laikā ar ceku var atnākt uz samainīt preci, tur Jums neviens neko nevarēs atteikt!

K KK 08.01.2011

Tas, ka nopērkat apavus par mazu nav ražošanas brāķis. Jums ir visa diena staigāt un laikot. Preci nevar samainīt atpakaļ, ja viņai nav defekta. It īpaši, ja ir jau staigāts pa āru ... tad jau var pēc gada atnest kurpes nonesatas un konstatēt, ka viņas mazliet spiež un lai veikals maina!

K Kristine 15.08.2017

Ecco veikalā nopirkām š.g.6.augustā bērnam botes,pēc trīs reižu lietošanas attira rāvējslēdzējs,10.augustā vērsos veikalā,piedāvāja remontu,protams nevēlējos jo tieši tādu pašu rāvējslēdzēju iešūt nevarot...Vēlāk informē ka bērna vaina esot,īsti nesapratu kāda,to ka lietoja šo rāvējslēdzēju laikam...Lielo pieteikumu aizpildīju,obligāti lika norādīt arī remonta iespēju un maiņu.Iznākums skaidrs,ka tikai remonts tiks piedāvāts.Atzīt brāķi netaisās...4dienu vecu apaviem jau remonts...vairš šās firmas apavus nepirkšu...