www.sudzibas.lv Ecco ECCO apaviem mēdz plaisāt zoles

Ecco - ECCO apaviem mēdz plaisāt zoles

Esiet uzmanīgi ar ecco apaviem!
Pirmās sezonas beigās vai otrā sezonā (atkarībā no nēsāšanas biežuma un intensitātes) ecco vīriešu apaviem zole saplaisā locījuma vietā un apavi kļūst nenēsājami.
Man ir bijuši 3 pāri ecco apavu - 1 ziemas zābaki un 2 pāri kurpju, katrs pāris cenā, aptuveni, no 70 - 100 Ls. Visiem šiem apaviem vienmēr ir pievīlusi zole, bet augša turās lieliski.
Ņemot vērā apavu cenu, tas ir, manuprāt, nepieņemami.

L Lama 17.03.2010

Pilnīgi piekrītu! Man arī tā bija- un ar Vācijā pirktiem ECCO apaviem!

A ainars 15.05.2010

man gluži tas pats-no piecām kurpēm tikai vienai zole nepārplīsa, nolēmu vairs nekad nepirkt ecco apavus

A anna 31.05.2010

Man ta pat bija ar bernu apaviem

V Valdis 03.07.2010

Man ir bijuši astoņi pāri ecco apavi un visiem ir saplaisājusi zole locījuma vietā vai arī papēdis nolaiž gaisu, bet interesanti no katra pāra sabojājas viens apavs. Tā kā neiesaku pirkt par 70-100 Ls. Nākošā komentārā pievienošu video:)

A Andris 10.09.2010

Varu pievienoties tam, ka Ecco ir neadekvāta cena par kvalitāti. Man, tāpat ka daudziem citiem, bija Ecco Gore Tex apavi, kuriem papēža daļā no ne parāk ilgas lietošanas pusotra gada laikā veidojās nodilums. Rezultatā izveidoja kurioza situācija-apavi izskatās super labi no augšas, tiem ir Gore Tex membrāna, bet tajos ir slapjas kājas. Pēc šīs brīnumainās pieredzes laikam vairāk Ecco nepirksim.

M Mārcis 12.03.2011

Jā, tas tiesa. Ar ECCO apaviem staigāju kopš 2000. gada un esmu nomainījis entos pārus. Nepārspīlēšu, bet ar pirmajiem zābakiem nostaigāju teju 3 sezonas. Pēdējo gadu laikā kvalitāte zolēm ir ļoti kritusies. Kurpju augšpuse ilgi saglabājas, kamēr zole saplaisā un SHOCK POINT vieta papēdī izjūk un sadrūp. Par šādu cenu (60-130Ls) tomēr vajadzētu meklēt citas alternatīvas.

E erikab 08.04.2012

ECCO nav tie labākie apavi, pie tam pa tādu cenu vienai sezonai. Vīriešu kurpēm saplaisāja zoles un veikals cenšas izvairīties no naudas atmksāšanas ar visādu melu palīdzību. Nepērciet apavus Jelgavā Euroskor veikalā Lielā ielā, tas nav tā vērts.

A Andris. 11.10.2016

Man ir vairāki ecco apavi jau gadiem, nevienam apavam nekādu problēmu. Uzskatu ka tie visi ir kvalitatīvi - vismaz mana pieredzē. Skatos, ka lielākā daļa komentāru ir 2010 gads.

B baibalnieks 08.01.2017

Diemžēl mana pieredze liecina, jo nesenāk pirkti ecco apavi, jo mazāk tie kalpo. Pirmās ecco kurpes, intensīvi valkātas, nokalpoja 7 gadus līdz tām zole izdila plāna, tomēr gluda.
Pirms gadiem 5 pirktajām kurpēm šobrīd zole pēdas vidusdaļā kļuvusi kā ar rupju rīvi rīvēta, bet pirms diviem gadiem pirkto kurpju zole izskatās vēl sliktāk un tā ir pārlūzusi.

S sus@ 15.09.2017

Nopirku Ecco vīriešu kurpes 2016 gadā ,augšā tā nekas ,bet zoles jau caurumos, neieteiktu pirkt.

T tuch13 13.12.2019

Klasiskajām izejamām kurpēm zole vienkārši sadalījās un papēži izšķīda. Nekad nevarēju iedomāties, ka ražotājam ar labu kvalitātes reputāciju tā varētu notikt.

D daiga8 20.04.2021

daiga
Esmu vīlusies ECCO zīmola apavos! Vīra ikdienas kurpēm pārlūza zole (uzvilktas pāris reizes), mokasīniem tas pats.
Savus brīvā laika apavus nopirku Vācijā. Zole sabirza pirmajā valkāšanas dienā. Nolēmām šī zīmola apavus vairs nepirksim.

R Roko 23.01.2022

Pašreizējie ziemas"ECCO"gore tex zābaki,pirkti 2006.gada februārī! Valkāti tika ik katru, ziemas sezonu(regulāri tos kopjot) līdz 2022 gada 21 janvārim,kad zābakiem zolei pārplīsa papēžu daļa horizontāli,abās apava pusēs,un tie "izlaida gaisu".Arī zoles apakšā(papēdī)izdilis caurums vienam zābakam.Ar zoles pārlūšanu locījuma vietā,citiem esošajiem šīs firmas apaviem,pagaidām neesmu saskāries.Tiem gan,apmēram uz pusi mazāks "nobraukums"