www.sudzibas.lv Ecco ĻOTI NEKVALITATĪVI

Ecco - ĻOTI NEKVALITATĪVI

Pagājušanā vasaras sezonā iegādājos ECCO vasaras sandales zelta krāsā, cena ar atlaidi bija 35.00ls. Šovasar tās vairs valkāt nav iespējams - zole priekšā ie izdilusi un pašas ādas kārtiņas ir saplīsušas, iekšējā zole ir pilnībā noplēsusies un nogāja krāsa - no zelta uz netīri melno. Zandelēm virsējā krāsa izdilusi un kļuva melna. Rezultātā apavi izskatās šausmīgi!

I

Z Zane 03.08.2011

Par ECCO apavu slikto kvalitāti, neraugoties uz augsto cenu, arī es pārliecinājos. Par Ls 38 (cena ar atlaidi) nopirktās vasaras ādas kurpes pēc nedēļas valkāšanas laika ejot sāka čīkstēt. Tad vēl pēc laiciņa noplīsa 5 mm ādas gabaliņš no papēža lejasdaļas vietā, kur parasti nekas negadās. Acīmredzot tas dēļ viņu izslavētās vieglu atspērienu nodrošinošās tehnoloģijas izmantošanas zolē vai papēdī, kā rezultātā arī ādiņa, izrādījās, neiet kopā un ir par lielu...

I Irina 29.08.2011

Saņēmu atbildi no ECCO veikala par vasaras sandalēm zelta krāsā, cena ar atlaidi bija 35.00ls, ko aiznesu atpakaļ uz veikalu. Citēju atbildi: "Konsultējoties ar Neatkarīgo apavu un ādas izstrādājumu ekspertu (vai viņam ir vārds vai firma???), bojājumu raksturs un lielie izmēri norāda, ka tie radušies apavu valkāšanas laikā pastiprināta mitruma (arī sviedru) un mehāniskās iedarbības rezultātā, tie netika ievēroti sākuma stadijā (kā to vispār saprast - kur ir sākuma un kāda ir tagad stadija??) un apavi valkāti ar bojājumiem."
Cik es saprotu, tad ECCO apavus nedrīkst valkāt lietū un arī karstā vasarā - jo kājas svīst un izdalās "pastiprināts mitrums".Vēl veikalis man piedāvā iziet apavu ekspertīzi man manu naudu un nav teikts ne vārda, ko man tagad darīt - nāk pakaļ apaviem vai šī ekspertīze ir obligāta???