Dzīvības apdrošināšanas brokeri SIA - Krāpnieki!

Neuzķerieties uz Dzīvības apdrošināšanas brokeri SIA krāpnieku kompānijas aģentiem, mūsu uzņēmums bija nolēmis samazināt sava autoparka apdrošināšanas izmaksas un meklējām caur paziņām kādu pazīstamu aģentu, kurš varētu šo jautājumu palīdzēt atrisināt, ieteica "foršu" meiteni vārdā Džeina Mieze, kura mums piedāvāja itkā mazāku cenu, bet kad jau līgumi bija noslēgti vēlāk pārrunās ar jau nākošo speciālistu secinājām, ka esam apmānīti, lai neizklausītos pēc konkurentu apmelnojuma, tādēļ arī nenosauksim tos brokerus pie kuriem aizgājām. Dzīvības apdrošināšanas brokeri, laikam tikai spiež uz krūšu lielumu, lai klientu uzmanību iemidzinātu, publisks FUI.

R

A aivars 31.08.2011

Vajadzēja slēgt polises caur tiešo sadarbību ar apdrošinātājiem tad nebūtu tādas problēmas!
Kā saka grib ietaupīt maksā vairā!

A Artix 02.09.2011

Kā izpaužās "apmānīti"? Varbūt kaut ko sīkāk vajadzētu norādīt? Un nav jau brīnums, jo kaut ko tik bezsakarīgi uzrakstītu sen nav nācies lasīt!! Kā arī, kurš iet pie Dzīvības apdrošināšanas brokeriem apdrošināt autoparku? Jau uzņēmuma nosaukumā ir rakstīts, ka "dzīvības brokeri" nevis "nedzīvības".
Aivara komentārs vēl "gudrāks"!

G Gatis 05.09.2011

Aivar, tieši otrādi, pa tiešo vēl vairāk apčakarēs, jo neviens apdrošinātājs nestāsta savas kompānijas mīnusus un zemūdens akmeņus, ko klients parasti pamana, kad kaut kas notiek. To dara tikai brokeri.

D DJDC 30.03.2012

Dārgais, Raimond!
Man ļoti žēl, ka savu nekompetenci izliekat publiskai apskatei. Jebkurš, kurš šajā nozarē strādā, lasot šo Jūsu sūdzību, sapratīs, kā varēja rasties situācija, kad pie apdrošinātāja vai cita brokera cenas ir lētākas (tiem, kas nezina- šajā nozarē, tāpat kā citās pakalpojumu nozarēs, ļoti veikli strādā "dempings").
Artix - jā, nosaukums liecina par brokeru kompanijas prioritāti, kas balstās uz dzīvības apdrošināšanu, taču Latvijas Apdrošināšanas brokeru mājas lapā un FKTK datos ir redzams, ka šai kompānijai ir arī licence piedāvāt visus nedzīvības apdrošināšanas veidus.

B BIBIS 13.03.2014

Visi brokeri ir apjājēji, ja vien viņi nav ļoti labi jūsu draugi vai radinieki.
viņi pelna ar to ka apjāj pēc iespējas vairāk cilvēku, tā pat kā mākleri vai citi starpnieki!
ja esi antiņš, tad pats vainīgs!
un dempings man patīk, jo ir lēti un rezultāts nemainās!

D DJDC 14.03.2014

BIBIS - kā gan brokeri var apjāt cilvēkus, ja viņi no jums nekādu naudu neprasa?