Dual

Dual māk tikai pārdot telefons, tikai negrib nest atbildību. Nopirku Samsung N 500, Kad gribēju to pārdot firmai tālāk( par labu naudu), tad to nenopirka, jo atpkāja defektu, arī Dual servisa centrs piekrita, ka tas ir ražotāja defekts. Par to laiku biju jau nopirkusi citu telefonu ( N 500 "laboja" 2 nedēlās, labi, ka defetku vismaz novērsa). Kad runa aizgāja par naudas atgriešu atpakaļ, tad sākā pats interesantākais, - no sākuma ne par ko, rezultātā, piedāvāja smieklīgu naudu 15 LS (sevisa centra tādi lietoti pārdodas par 90 LS), tad runa jau aizgāja par 30, bet tas ir smieklīgi, jebkuram es viņu varēju pārdot vismaz pa 45. Galu galā pasūtīju viņus, a telefonu uzdāvināju muterei. Ja gribat tērēt nervus, tad tik pērkat no DUAL. Satarp citu, jauno telefonu nopirku DANLAT un esmu ļoti apmierināta, pavisam cits serviss.

B