Dual

Cik jauki!!!Līdz šim domāju, ka mani vienu piemeklē tāda problēma kā DUAL!!!Mans C55 jau 6 reizes ir bijis garantijas remontā- viss sākās ar mazu gļuku telefona softā.. kad 3 reizes bija atkārtots sestais remonts, viņi manu telefonu nomainīja pret jaunu!Taču viņam joprojām čakarējās skaņas un prince of persia, kurš manam telefonam negāja tā pat kā mazcenas mobilajiem, tikai bija izdzēsts +, kas ir vēl jautrāk, viņš tagad slēdzās ārā ar aizslēgtiem taustiņiem un būdams rīgas centrā (max. pārklājums) saka maniem zvanītājiem, ka telefons, kuram jūs zvanāt, ir vai nu izslēgts, vai ārpus uztveršanas zonas. Tad man pēkšņi atnāk īsziņa, ka man esot izslēgts telefons un kad es to ieslēdzu, lai atzvanot!:):):)PROTAMS, TELE2 tas ir izdevīgi, bet ne man.Viņi visus TOT';ALI ČAKARĒ: piemēram Denisu, kurš pieņem remontā telefonus, īstenībā sauc Andris; SIA mosers, kas ir remonts, nevar pieņemt lietotos telefonus, jo ar to tirdzniecību nodarbojas SIA DT MOBILE, un tā visa rezultātā viņi negrib pieņemt manu telefonu!Piesolīja 10 Ls, un tad es izbesijos! Kā izrādās, kad viņi saka, ka tiem nav maiņas aparātu, īstenībā 2.atvilknē no augšas kāds pārītis stāv!!!!!-Deniss vienkārši negrib vinus dalīt!Tagad atkal nesīšu to mēslu čupu uz remontu, lai beidzot tie ēzeļu rāzēji sāk kaut ko darīt!!!!!kā nekā tas telefons līdz 17.nov. ir jāsaved tādā kārtībā, ka tad vairs kādu laiku varu nenest viniem savu telefonu, kurš 5 mēnešus no 10 ( precīzi) ir pavadījis servisa centrā!Labi, pietiks, laikam!:):):)

J

R R.Šepko 01.10.2003

Cien. Anonīmais! Iespējams ko noderīgu atradīsiet sev šajā lapā: http://www.psihiatrija.lv/Ar cieņu R.Šepko

Njā..dual ir riktīga bedre!!!! Es arī iegādājos labu laiku atpakaļ (nu jau šis murgs ir beidzies) mobilo telefonu C45...tieši tie paši gļuki! Plus garantijas talonā pārkāpts Patērētāja tiesību likums..Īstenībā telefonu mainīt tu varēji jau prasīt ar pirmo reizi kad tev nogļukoja.. iesaku palasīt www.ptac.lv Un tad tur uzraxtīt iesniegumu pret "cienījamo" Dual..lai komisija paskatās kas un kā..diez vai viņiem patiksies tie administratīvie sodi.

N Neciešu 16.10.2003

Nodirst jau ir viegli. Itīpaši ja fantāzija labi darbojas. Pats gan droši vien esi mazs, tievs pirdieniņš, sastresojies uz visu pasauli ka Tevi neviens neciena? Vai izejot uz ielas Tu mammu līdz neņem(lai kāds Tevi neaizskar un nedod dievs, nepiekauj)? Izklausies pēc skolnieka vai studenta, ieteiktu ņemt vērā Šepko R. kunga padomu un griezties pie psihiatra laikus jo ja Tevi ārsti neatsmērēs un nāksies doties armijā - izpisīs Tevi tur kā mazo ezīti. Lūk tiem (visam bataljonam) pist Tevi patiešām būs izdevīgi! :) Have nice day!

M Miks 24.05.2007

Dual un IT Trodeks ir uzņēmuma SIA "DT Mobile" veikalu tīkli. Palasot komentārus, redzams, ka šis uzņēmums vēl šobrīd turpina izvairīties no saistībām patērētāju tiesību jomā. Arī man pirms vairākiem gadiem bija bēdīga pieredze ar šo uzņēmumu. Iesaku bojāto preci neizlaist no rokām, rakstīt prasījuma pieteikumu un ekspertīzi nozīmēt caur Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Diemžēl toreiz pieļāvu kļūdu nodevu telefonu pārbaudei un saņēmu atpakaļ (pašrocīgi remontētu - tā bija rakstīts atzinumā). Ne es, ne mani paziņas nekad neko nepirks SIA "DT Mobile".