DSM Meistari SIA - Krāpšana

Mūsu uzņēmums pagājušajā gadā strādāja ar Dsm meistari sia un mēs joprojām gaidām samaksu no viņiem 4 mēnešus. Mēs zinām vismaz 3 citas uzņēmumus, kurus viņi arī izkrāpa, taču tas varētu būt daudz vairāk. Mēs vienkārši nesaprotam, kā šāds krāpniecisks uzņēmums bieži uzvar valsts konkursos, joprojām strādā, un nav maksātnespējīgs.

K Kaspars Gri 21.04.2023

Solija 9€ bet realitātē 5-6€h .Strādà ļoti neprofisionāli,ber smilšu vieta sajauktu grunti~musaru,pa virsu tikai tiro smilti,nofotografe itka vis būtu pēc tāmes un iet tālāk.Tā pat arī ar sķembu,veco sķembu apakšā,jaunā pa virsu. Ja krievu valodu nezini,tad nav iespējams sastrādāties,jo visa komunikācija notiek krieviski.

S sergej_dvuhan 03.07.2023

principa tas ir normali, tacu krievi no daugavpils, un valdes loceklis S. Azubins bija redzams izvairisanos no sankcijam pret krieviju (un tas ir publiska informacija, nezin kapec vini tiklidz vispar strada un kur skatas VDD), ir tik loti daudz pateikt par viniem un ka mes stradajam vispar, kadi bija paradi pret degviela uzpildes stacijam ka viniem vispar nedeva degvielu bet tikai par savu skaidru naudu, taa un vini nekad nemaksaja labi, kad mes tiko startejam 2016 mums maksaja 3 eur pirms nodokla samaksai, 2 netton, un ta lai dabutu 600 tev vajag bija stradat ap 200 stundam. Skembas vieta mums bija vecs nonemts asfalts un gravijs, tad veltna operators druscin sabliveja to un ok, foto Daugavpils domei ka viss izdarits un gatavs, bet nu principa viss ir saprotams kapec ta bija darits, par labo skembu vajag maksat, bet nu lai ietaupitu naudu no objekta ielika vispar citadu. Asfalts vispar bija no Ogres, tapec ka vietejie "Latgales Celdaris" negribeja viniem dot asfaltu. Alga bija lidz 25 datumam, velak lidz 31 un vispar algas aizturesana bija normala situacija u.t.t. Domajiet pasi ja velaties stradat tur, total krapsana un maldinasana.

O Oskars Ūdris 01.01.2024

Sia Dsm meistari, joprojām firmā nekas nemainās, uzņēmums strādāja ar šo firmu un nauda jau 3 mēnešus par padarītajiem darbiem netiek izmaksāta, kā zināms neesam vienīgais uzņēmums kuram Dsm meistari neizmaksā naudu.