www.sudzibas.lv Drogas svītrukodi

Drogās - svītrukodi

Ir bijuši vairāki nepatīkami gadījumi dēļ tā, ka Drogās pirktajām precēm, par tām samaksājot, acīmredzot neatmagnetizējas svītrukods un pēc tam ieejot citā veikalā, precīzāk, izejot no tā, ir jāskaidrojas ar apsargu. Pēdējais gadījums bija, kad uz Merķeļa ielas un K.Barona stūra Rīgā Drogās sapirkos, un pēc tam gāju uz Stockman, kur, protams, pīkstēja pie visiem vārtiem! To katrs zina, cik riebīga ir sajūta tādā brīdī, jo sevišķi tāpēc, ka nekad neko neesmu zagusi! Vairumā gadījumu apsargi ir laipni un atvainojas par nepieciešamību izkratīt somas saturu, viņi nekad nesāk ar apsūdzību zagšanā, tomēr vienalga nepatīkami!!! Neko viņiem nepārmetu, jo zinu, ka tas ir viņu darbs un viņi paši sarkst un bālē, kad izberu priekšā savas somas sievišķīgo saturu:) Tas pasākums arī kavē laiku, vienreiz bija gadījums Alfā, kad ļoti ļoti ļoti steidzos, un, lai ātrāk nokļūtu vēlamajā punktā, skrēju cauri Sportland, kur atkal kaut kas pīkstēja! Apsargs pielipa kā dadzis, un nelaida vaļā pat pēc somas izķidāšanas, es jau vārījos dusmās, jo kā jau teicu - ĻOTI steidzos. Neskatoties uz maniem iebildumiem, apsargs lika man ieiet pārģērbšanās kabīnē un vilkt nost pa vienam apģērbam, kamēr viņš atradīšot zagto Sportland preci!!! Palaida viņš mani tikai tad, kad ātri visu sāku raut nost, teicu, kad ārā iziešu tikai kad būšu kaila un tikai kopā ar viņu! Bet tā visa rezultātā jutos ĻOTI ĻOTI pazemota, apkaunota, par 40 minūtēm nokavēju visu kur varēju nokavēt, un savā MŪŽĀ NEKAD VAIRS NEIEŠU SPORTLAND VEIKALOS!!! NEKAD!!! UN NEIESAKU TO DARĪT CITIEM!!!

H Hugo Djego 18.10.2009

Šehe, vēl par matu krāsu Ancei.Pa gabalu jau redzams, ka viņa nav blondīne, jo ir ļoti gudra.Un vispār daudz te lasijusi, zina, kas ir kas. Es tik ta izteicu, ka vīriešiem patīk blondas, jo bail no tādām, kas par viņiem pašiem gudrakas ;)
Labi, tas jau neattiecas uz visiem vīriešiem;P

Mamma 18.10.2009

Man liekas nav pareizi teikt par blondam sievietem nav gudras . Noteikti ir daudzas gudras blondines un daudzas skaistas sievietes ir lielas.

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

Tam cilveekam, kurs vienpersoniski ar dazaadiem nikiem ir pierakstiijis peedeejaas 3 lapas - TEV IR VAJADZIIGA PROFESIONAALA PALIIDZIIBA! Tas nav iisti normaali, ja uzdod jautaajumu un tad pats/i 'nodragaa' 20 atbildes. Tu laikam esi loooooti vientulja, ja jau tev ir tik daudz laika, lai ko taadu dariitu.
Arii 'delfu' forumaa ir taada idiote, kura ar to pasu nodarbojas un nokauj jebkuru diskusiju komentos...GET A LIFE!

Mamma 18.10.2009

Esse ta persona nevar but viena es ari tur rakstu bet esmu tikai es.

H Hugo Djego 18.10.2009

Eseseseseseseseses, redzi, diagnoze var būt dvēseles dalīšanās, bet Tava gadijumā izskatas pēc saplūšanas, ka nevis viena persona ir vairakas, bet vairākas ir viena un ta pati.Man liekas, vai arī Tev nevajadzetu apmeklēt kādu specialistu?

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

tu palasi to sviestu, kas tur ir sarakstiits...ja cilveeks juut nepieciesamiibu atbildeet pats uz saviem jautaajumiem, tad jaa, manaa uztveree kaut kas ar vinju nav kaartiibaa..

š šeherezade 18.10.2009

Hmmm, arī es esmu es pati un nekas cits kā Šehe neesmu...nezinu, kas essssesss liek tā domāt...:))

H Hugo Djego 18.10.2009

Šehe, kas tur ko nesaprast?Eseseseseseseseses būs to sviestu saedusies, tāpēc tāda diagnoze :P

H Hugo Djego 18.10.2009

Eseseseseseseseses, katra ziņā nāc bariņā, būs jautrāk, nebūs tik vientuļi :)
Un zini, nav svarīgi-esi vai neesi blonda, tik un tā mēs Tevi neredzam :)
Ceru, ka neesi puika;)

Mamma 18.10.2009

Vai puika var iepirkties Drogas bez mammas?

š šeherezade 24.10.2009

Tu domā, ka Drogās drīkst tikai lielie iepirkties???Vai arī mazie tikai ar mammām???Nu nē taču, Ancīt!!!:))))

Z zoja 12.12.2009

Tas apsargs ar zirgasti sportland alfa vairs nestraadaa!!!Nezinu, kaa vinnss tik ilgi tur notureejaas, bet nu vinna tur vairs nav, taa kaa drossi varat doties iepirkties!!!
Kas attiecas uz veikala neapmekleessanu, veikalam un taa darbiniekiem nav nekada sakara ar apsardzi, to nodrossina lielveikals!!!Un nezinu kas taa par taadu firmu, kuraa visi apsargi ir ar novirzeem!!!
Taapeec atvainojos visiem klientiem to debiilo apsargu vietaa par ssiim drausmiigajaam situaacijaam!!!

Z zoja 12.12.2009

veikals nav atbildigs par apsargu uzvedibu!apsardzes darbiniekus nodrosina lielveikals, tas garmatainais bezsmadzenu radijums ir atlaists ta ka drosi naciet iepirkties!

D Dīzelis 08.05.2010

Sākās sūdzība ar Drogas veikalu, beidzas ar Sportlandu! SMIEKLI NĀK NO TĀ, CIK MĒDZ BŪT CILVĒKI STULBI!!! Kāda ellē atmagnitizēšana? Kas tas tāds? Kāds ir redzējis, lai pārdevēja kādā veikalā "ĀTMAGNITIZĒ" jebkādas ierīces? Sūdzības autoram nav kārtībā loģiska domāšana!

N Nikita 09.05.2010

Ja perkat dargo preciti tad ja, tur bus pikstulis. Bet vins nav svitru koda ieksa, bet ta ir vienkrasa uzlime, ko var nokasit, pa vidu vinai no magneta maza stripina. Uzmanigi, var riktigi sagriezties ar vinu

G g5c 12.09.2010

Pārēkties par komentāriem var :D