www.sudzibas.lv Drogas svītrukodi

Drogās - svītrukodi

Ir bijuši vairāki nepatīkami gadījumi dēļ tā, ka Drogās pirktajām precēm, par tām samaksājot, acīmredzot neatmagnetizējas svītrukods un pēc tam ieejot citā veikalā, precīzāk, izejot no tā, ir jāskaidrojas ar apsargu. Pēdējais gadījums bija, kad uz Merķeļa ielas un K.Barona stūra Rīgā Drogās sapirkos, un pēc tam gāju uz Stockman, kur, protams, pīkstēja pie visiem vārtiem! To katrs zina, cik riebīga ir sajūta tādā brīdī, jo sevišķi tāpēc, ka nekad neko neesmu zagusi! Vairumā gadījumu apsargi ir laipni un atvainojas par nepieciešamību izkratīt somas saturu, viņi nekad nesāk ar apsūdzību zagšanā, tomēr vienalga nepatīkami!!! Neko viņiem nepārmetu, jo zinu, ka tas ir viņu darbs un viņi paši sarkst un bālē, kad izberu priekšā savas somas sievišķīgo saturu:) Tas pasākums arī kavē laiku, vienreiz bija gadījums Alfā, kad ļoti ļoti ļoti steidzos, un, lai ātrāk nokļūtu vēlamajā punktā, skrēju cauri Sportland, kur atkal kaut kas pīkstēja! Apsargs pielipa kā dadzis, un nelaida vaļā pat pēc somas izķidāšanas, es jau vārījos dusmās, jo kā jau teicu - ĻOTI steidzos. Neskatoties uz maniem iebildumiem, apsargs lika man ieiet pārģērbšanās kabīnē un vilkt nost pa vienam apģērbam, kamēr viņš atradīšot zagto Sportland preci!!! Palaida viņš mani tikai tad, kad ātri visu sāku raut nost, teicu, kad ārā iziešu tikai kad būšu kaila un tikai kopā ar viņu! Bet tā visa rezultātā jutos ĻOTI ĻOTI pazemota, apkaunota, par 40 minūtēm nokavēju visu kur varēju nokavēt, un savā MŪŽĀ NEKAD VAIRS NEIEŠU SPORTLAND VEIKALOS!!! NEKAD!!! UN NEIESAKU TO DARĪT CITIEM!!!

Mamma 17.10.2009

Paldies Hugo bet uzmanies tagad no niknas un aizvainotas viltnieces. Es te esmu te ne bet Pufa te ir vienmer.

Ance, Pufa neko sliktu nedara :P
Ance, Tu esi baigi gudra, laikam neesi blondīne.Bet vīriešiem patīk blondas un muļķes, jo ka citādi tad būsi gudraks? :D

P pufa 17.10.2009

;p nobijies?! ko tu par manīm gribi zināt? tu takš aktīvi visu lasi sen. vai tad neesi vēl izkonspektējusi manu CV?

Mamma 17.10.2009

Esmu skaista bet ne blondine. Matu krasu mainu katru sezonu tas uzlabo garastavokli. Mana dabiga matukrasa ir pelnu peleka. Ne tik peleka ka bezkrasa bet tik peleka ka ar gaisu spidumu. Nav slikti bet parak vienkarsi.

Mamma 17.10.2009

Tavs cv jau gatavs stav man uz galda vai atvert?

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, laikam studē vai kaut kur citur mācies?

Mamma 17.10.2009

Ja macos jau daudzus gadus un vienmer domaju ka vairs nekad. Bet tomer atkal kads aizsuta macities jo bez ta nebus tas un tas.

H Hugo Djego 17.10.2009

Un ta visu mužu var nomācīties...
es jau sen strādāju, esmu liels puika :)

P pufa 17.10.2009

droši. publicē te.būs interesani i man, i citiem. jā, lielīt sevi māki bez gala. skaita, varbūt tu esi pati sev, bet ne visiem citiem. skaistums ir ļoti relatīvs jēdziens, tā kā ...

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, ja Tu neesi baigi resnā, tad jau forsi :)
Vispār uz redzēšanos, man rīt 5-cos no rita jaceļas, kaut kur jabrauc, jagroza baranka, tad gulēt nedrīkst :)

Mamma 17.10.2009

Kas tas kompleksi? Baidies ka nevari but skaista tikai gudra un viltiga? Tev ir savs guru? Vajadzetu iemacities atbrivoties no visa kas tev liekas no visa kas trauce tad ari tu domasi un busi parliecinata ka esi skaista sharmanta un interesanta.

Mamma 17.10.2009

Uz saldiem sapniem neceri Hugo . Bet gan jau rits pienaks atrak ka bus domats.

š šeherezade 17.10.2009

Nu Hugo Djego, nu jau gan pateici---ja Tu neesi baigi resnā, tad jau forši:)Bet ja gadijumā esi baigi resnā, tad neskatoties uz visu Tavu aso prātu---ej d...st!!!Vai tāds apmēram bija Tavs domu gājiens?:))))

R rojs2 17.10.2009

Pēc likuma šķiet apsargam vispār nav nekādu tiesību pārbaudīt mantas, kur nu vēl likt izģērbties. Tādas tiesības ir tikai policijai.

A albis 17.10.2009

čaw visiem es domāju kā tā sūdzembībele muld par tiem svītru kodiem viņos nav nekādas magnētiskās joslas, jo kā gan es nopirku bāzē 4paku ar aliņu pa lēto tad aizgāju uz Rimčiku un man nekas nepīkstēja jo bāzē nav svītru koda skenera galīgi nojūgusies, ja nejēdz tad nesūdzies.baigi uzsit sev cenu, kas ar ir izdevies kā nekā 3lapas, bet Tu Ance mācies visu laiku, jo paliec vinmēr otru gadu tajā klasē.atver acis tā mācoties gudra netiksi, būs kā šī kas nejēdz kas ir svītru kods-tas ir katra veikala cena kuru ievada kompī lai zinātu kas un par cik pārdots bet Sportlandā liek magnētiskās blombes kuru Tu aizmirsi nokniebt ar plaķenēm no peldkostīma kuru ""pielaikoji"un ""nejauši"" uzvilki virsdrēbes, labi ka vēl nedabuji pa purnu.

P pufa 17.10.2009

Hugo, cik tavā skatījumā ir- baigi resna? Ja kauli nespīd laukā, uzvelkot drēbes, tas jau ir resns? un, vispār- kas par modi vērtēt cilvēku pēc izskata, apmēriem, svariem, valodas, ticības, piederības utt.

H Hugo Djego 18.10.2009

Pufa, tas jau nav jāsaprot kā apvainojums vai kaut kads pazemojums.Tas ir gaumes jautajums.Ja kads Tavs draugs Tev dāvinas vienmēr puķes, kas nav sliktas, bet Tev nepatīk, tad arī jutīsies ne visai ;)
Citiem vīriešiem patīk tādas tumīgas.Tas ir 50:50% pēc statistikas.
Arī pārāk sīkas man nepatīk.Un nepatīk tadas bumbiņas-īsas un apaļas. Ja pēc izmēra, tad der uz kādu 46, jeb 20 angļu izmēru :) Garumā vismaz 170 cm, jo man pašam 185 cm vismaz bija.
Bet nu gan man liekas adminstradotra kungs uztrauksies, ka par maz cīkstam, gribēs likvidēt so tēmu ;)

š šeherezade 18.10.2009

Izskatās, ka Hugo uzmetis Ancei jau aci---izvaicā par mācībām, matu krāsu un t.t...A kas tad Pufai par vainu bija, ka nepatīk???Jūs taču abi sākumā tā kā pāris veidojāties, vai ne???Un Ance arī pazudusi, laikam tomēr būs resna un tumīga...:D:D:D Es jau gan esmu 1.70 un arī mans izmērs ir ejošais, tikai jau aizņemta, tā kā nekā...Starp citu--runājot par tām vīriešu augstajām prasībām vienmēr atceros kādu puisi, ar kuru sarakstījos kādā laikā posmā, kad biju vēl brīva meiča, un proti---viņš man rakstīja, ka dikti gribot satikties, bet vai es neesot resna un vai man neesot celulīts, viņam šausmīgi nepatīkot un pat paliekot slikta dūša, ja redzot sievietei celulītu..:))Tā kā man nav ko slēpt, tad aizsūtīju savu foto, kur viss redzams un viņš tik ļoti grib tikties, ka nevar vstreču sagaidīt...Saprotama lieta, ka arī es pirms tikšanās gribu viņa foto redzēt, kas viņam ne visai patīk, bet nu beigu beigās atsūtīja arī...Nu mīlīši, kas par resnuli un alus vēderu man no foto pretīm skatās, nu tā rēcu kopā ar draudzenēm, ka maz nelikās!!!Saprotama lieta, ka nekāds randiņš nenotika, jo es taču nedomāju tikties ar puisi, kam tik augstas prasības pret sievietēm, bet ko viņš pats var pretīm dot???Savu speķaino dupsi un lielo alus vēderu, zem kura noteikti slēpās mazs un neievērojams čibriks???:D:D:D Tā kā secinājums viens---ja no otra prasi ideālu, paskaties vispirms uz sevi ar kritisku aci!!!

Mamma 18.10.2009

Kapec neejat dabu baudit tik skaista diena? Esmu sportiste normala auguma1.72 un komplekcijas. Viss dabigs bez botuliniem un citadiem papildelementiem. Tikai matus krasoju jo man patik izskatities eleganti. Bet ja kads grib iepazities tad lai velti necer man jau ir mils puisis 1.80 Latvietis nu baigi feins. Bet Drogas es neko neperku jo man patik pa Vecrigu staigat un mazos veikalinos es sev visu saperku. Duzmigus apsargus ciest nevaru bet tadus vel neesmu satikusi.

H Hugo Djego 18.10.2009

Šehe, jautāt jau drīkst:)Es tak par randiņu pat nerunaju ;)Par mācībām-kas tur ko slept-arī Pufucis mācās ;)
Arī es mācos, bet ne jau tādā skolā.Mums darba katru dienu /ja drusku pārspīle, tad katru dienu/ mainās visādi noteikumi, kas jāzin.Ja rīt no rīta jarīkojas tā, tad vakara jau otrādi.Bet parīt prasīs-kapēc vakar vakarā dariji otrādi, tev tak no rita tika pateikts, kas jādara?! Nu ta-jautri vispār...