www.sudzibas.lv Drogas svītrukodi

Drogās - svītrukodi

Ir bijuši vairāki nepatīkami gadījumi dēļ tā, ka Drogās pirktajām precēm, par tām samaksājot, acīmredzot neatmagnetizējas svītrukods un pēc tam ieejot citā veikalā, precīzāk, izejot no tā, ir jāskaidrojas ar apsargu. Pēdējais gadījums bija, kad uz Merķeļa ielas un K.Barona stūra Rīgā Drogās sapirkos, un pēc tam gāju uz Stockman, kur, protams, pīkstēja pie visiem vārtiem! To katrs zina, cik riebīga ir sajūta tādā brīdī, jo sevišķi tāpēc, ka nekad neko neesmu zagusi! Vairumā gadījumu apsargi ir laipni un atvainojas par nepieciešamību izkratīt somas saturu, viņi nekad nesāk ar apsūdzību zagšanā, tomēr vienalga nepatīkami!!! Neko viņiem nepārmetu, jo zinu, ka tas ir viņu darbs un viņi paši sarkst un bālē, kad izberu priekšā savas somas sievišķīgo saturu:) Tas pasākums arī kavē laiku, vienreiz bija gadījums Alfā, kad ļoti ļoti ļoti steidzos, un, lai ātrāk nokļūtu vēlamajā punktā, skrēju cauri Sportland, kur atkal kaut kas pīkstēja! Apsargs pielipa kā dadzis, un nelaida vaļā pat pēc somas izķidāšanas, es jau vārījos dusmās, jo kā jau teicu - ĻOTI steidzos. Neskatoties uz maniem iebildumiem, apsargs lika man ieiet pārģērbšanās kabīnē un vilkt nost pa vienam apģērbam, kamēr viņš atradīšot zagto Sportland preci!!! Palaida viņš mani tikai tad, kad ātri visu sāku raut nost, teicu, kad ārā iziešu tikai kad būšu kaila un tikai kopā ar viņu! Bet tā visa rezultātā jutos ĻOTI ĻOTI pazemota, apkaunota, par 40 minūtēm nokavēju visu kur varēju nokavēt, un savā MŪŽĀ NEKAD VAIRS NEIEŠU SPORTLAND VEIKALOS!!! NEKAD!!! UN NEIESAKU TO DARĪT CITIEM!!!

E Eseseseseseseses 16.10.2009

nu bet kaapeec miilie cilveeki juus klausiet da jebkaadaam apsargu paveleem - viniem nav absoluuti nekaadu tiesiibu kratiit juusu personiskaas mantas vai veel trakaak - likt jums izgerbties...sitais vispaar ir kronja numurs - vai nu rakstiitaajai ir izteikti mazs smadzenju daudzums vai arii vinai sitaadas speeliites ar nejausi satiktiem viiriesiem liek pavilkties - tik daudz veselajam sapratam tacu vajadzeetu buut, lai atteiktos to darit..ir jaasauc policija un arii viniem ir zinaama proceduura, kuru jaaieveero parbaudot cilveku personiski un vinja personigaas mantas...

P pufa 16.10.2009

Tas nebija tas Sportlanda nūģis ar biksēm līdz padusēm uzstieptām, matu aste ar bikšgumiju savākta? tas mums pirmais džeks lielveikalā. tev tagad jābūt lepnai, ka viņš tev licis izģērbties, mums - vietējām tas nedraud.

L Libija 16.10.2009

Apsargs bija ar astē saņemtiem matiem, jā!
Attiecībā uz pirmo komentu - nedomāju arī, ka es būtu pelnījusi apvainojumus par mazu smadzeņu daudzumu vai seksuālām nosliecēm:( Vienkārši izstāstīju savu pieredzi, neko vairāk... Laikam komentētājs nav izjutis to riebīgo sajūtu, kad pīksti veikalu vārtos un uz tevi skatās kā zagli... Sakiet, cik bieži jūs stresa situācijās spējat izdomāt ar skaidru prātu - lūk, tagad es viņam pateikšu to un to, tagad es palūgšu izsaukt policiju un... ahā, pēc tā un tā likuma tā un tā panta man ir vai nav tādas un tādas tiesības! Nevajag tikai! Tā varbūt spēj sevišķi līdzsvaroti cilvēki. Nezinu, sauciet mani par nervozu, vienalga, taču man šais situācijās trīc ceļgali un ir nepatīkama, sveloša apkaunojuma sajūta vēl laiku pēc notikuma! Es neizvēlos risināt konfliktus iesaistot varas iestādes, es izvēlos vairs neiet uz veikaliem, kur bijusi slikta pieredze.

S sfsdfsd 16.10.2009

tāpēc vajag paņemt čekus un vispār uz katras lietas ir veikala štempi

P pufa 16.10.2009

Tad jau tas pats vien losis būs, Libija, palasi tepat, ievadot atslēgvārdu- Alfas apsardze vai Sportland, tik daudz uzzināsi par Alfas pirmo džeku. pie tādām slavenībām tikt izģērbtai... taisni vai skaudiens nāk virsū.

H Hugo Djego 16.10.2009

Man liekas, ka lielaka problēma ir tur, ka ir jāsteidzas.Man ar kādreiz ir kaut kas pīkstejis, ieejot kādā veikalā, bet no cita izejot.Un galvenais, ka visi uz mani skatās :D.lai jau skatas, varbūt, ka esmu skaists :D
Un taja pašā diena es nemaz nezinaju, ka pīkstu es, jo biju iedomajies, ka kādam zvana mobilais :D
Un tad apsargs palūdz man parādīt somas saturu, par ko biju dikti priecīgs :))).Man nekas nelegāls somā nebija, toties biju lepns, ka visi redzeja, ko esmu iegādājies :)))

E Eseseseseseseses 16.10.2009

bet vai tev, hugo diego, izgerbties nelika? :)))))) laikam nebuusi apsarga gaumee... :)))))))

cieniijamaa autore, es atvainojos par personiskajiem apvainojumiem, to laikam tiesaam nevajadzeeja...BET..es tik tiesaam galvaa neierakstaas, kaa cilveeks var atlaut sevi pazemot taadaa meeraa, ka peec svesa viiriesa pieprasiijuma ir gatavs publiskaa vietaa izgeerbties pliks...tiesi taa tas ir, jo tadam universalveikala apsargam ir tiesi tadas pasas pilnvaras kaa tev...un tev tacu pat praataa neienaaktu prasiit kaadam izgeerbties tikai taapeec, ka tev kaut kas likaas. tu tacu zini, ka neesi vainiiga, tad par ko nervozeet; ja vinam liekas, ka esi zagusi, tavs pienaakums nav pieraadiit savu nevainiigumu, bet gan vinjam ir pienaakums pieraadiit tavu vainu. un tev nav jaasadarbojas ar privaatpersonu, kura paarsniedz savas pilnvaras, bet gan ar policiju. starp citu, par policijas sauksanu var tikai runaat, jo no iespeeja, ka tu vareetu to izsaukt, apsargs vareetu mazliet atdzist un pieiet tai lietai konstruktiivaak. Visiem tiem, kas tagad saaks breekt par izlaistajiem, arogantajiem klientiem un ka apsargs tikai dara savu darbu, gribu paluugt palasiit teemaa, kas notika taapeec, ka nekauna netika laikaa apstaadinaats..

es tiesaam loti reti esmu bijusi situacijaa, kad ejot aaraa no veikala, iedarbojas piikstulis, bet taados gadiijumos veersos pie paardeveejas ar konkreetaa iepirkumu maisinja saturu (un nevis savas somas, citu iepirkumu maisinju saturu vai pasarg' dievs nostripojos liidz apeneem un iesniedzu arii savas dreebes :)))) un loti noteiktaa tonii luudzu noveerst probleemu, jo kaa autore saka, siis lietas pieveers man uzmaniibu nedaudz negatiivaa nokraasaa un tas nav patiikami...parasti probleemu nav un arii apsargu ar diivainaam prasiibaam nav.

sorry, bet nevaru vien beigt kikinaat iedomaajoties visu so situaciju. eu, buus man uz to veikalu jaaaiziet un praktiski jaapamaaca tam apsargam pieklaajiiba un korekta attieksme pret klientu.

P pufa 16.10.2009

Baigā eksperte jūties? mums kā tevi tagad godāt?

L Libija 16.10.2009

:)))) Paldies par jautrajiem komentiem:))) Es Tev piedodu:) Bet vispār, Eseseseseseses, aizej gan uz Alfas Sportland:)))) Tas puisis būtu pelnījis kādu tādu kā Tevi, kas nenobīstas un nesarkst:)))) Tikai pirms Sportland, lūdzu, nopērc Drogās kaut ko ar metālisko svītrkodiņu, labi?:))))
Centīšos asimilēt sevī Hugo Djego un Eseseseseseses attieksmi, būs patīkama pārmaiņa:))))) Negribētos, lai, kā dzirdēts citiem mēdz būt, izveidojas man arī fobija no veikalu vārtiem un pīkstēšanas:)))

š šeherezade 16.10.2009

Libij, tas apsargs Tevi apčamdīja un lika izgērbties, jo noteikti esi feina...diezin vai viņš likTu izģērbties un čamdītu vecu un ļumīgu tantuku...:D

H Hugo Djego 16.10.2009

Eseses, man izģērbties nelika, jo es nepīkstēju.Pīkstēja soma.Kad izņēmām ārā somas saturu, tad soma nepīkstēja.Atsevišķi katrs pirkums arī nepīkstēja.Kad salikam visu iekšā soma, tad atkal soma pīksteja.Apsargam apnika, iedeva man somu pa otru pusi pīkstētājiem un draudzīgi atvadijāmies :)))

P pufa 16.10.2009

Tad jau soma bija zagta! Un Šehe, gaumes ir dažādas, kam velk uz jaunām stingrām miesām, kam vecām, ļumīgām un krokainām un arī jaunas miesas ir ļumīgas. Ja tu būtu redzējusi to džeku... arī gribētu, lai tev kas pīkst. :)

H Hugo Djego 16.10.2009

Soma nebija vis zagta, pat atceros, kur biju pircis.Un viņa tukša ar nepīkstēja.Es vispar nezinu, kas tur ko pīkstēt?

Mamma 16.10.2009

Prezis piksteja . Man bija kabata prezis kad braucot uz Latviju kapu lidmasina un pie kontroles tas piksteja bet neviens nesaprata kas par lietu jo ejot tam skenerim pa vidu 3x jau bez kurpem bez jostas bez atslegam un bes siknaudas kabata tas skeneris piksteja un piksteja. Tads tantuks forma mani visu laiku aptaustija un neviens nesaprata kas par lietu. Prezim folijas iepakojums kas pikst kad ejams caur skeneri.

P pufa 16.10.2009

Labi, ka vēl nepateici, ka tas bija palicis tevī iekšā un pīkstēja, savādāk domātu, ka Hugo aizmirsis noņemt un staigā apkārt un pīkst vai nu prezis vai sperma.:)) :D

Mamma 16.10.2009

Ja nu nepareizi pateicu ne prezis bet preza folijas iepakojums. Vai Ugis uz jums visam viens vai te vel kads dzeks ir?

P pufa 16.10.2009

Kurām visām? un kurš Uģis?

Mamma 16.10.2009

Hugo ir Ugis. Un vai tu viena par visam raksti?

P pufa 16.10.2009

par ko - visām? es ir es- pufa un ar citiem nikiem neaizraujos - ādas nemainu. cik saprotu, tu gan esi vairāki niki. Jo, to, ka Hugo ir Uģis un nevis vnk Uģis, bet Riktīgais, zin tikai šaurs loks vai arī tu esi pilnīgi visām sarakstēm sekojusi līdzi.

Mamma 16.10.2009

Es daudz lasu sen .Tu vienmar tik nikna vai tikai kad nepaed?