www.sudzibas.lv Drogas svītrukodi

Drogās - svītrukodi

Ir bijuši vairāki nepatīkami gadījumi dēļ tā, ka Drogās pirktajām precēm, par tām samaksājot, acīmredzot neatmagnetizējas svītrukods un pēc tam ieejot citā veikalā, precīzāk, izejot no tā, ir jāskaidrojas ar apsargu. Pēdējais gadījums bija, kad uz Merķeļa ielas un K.Barona stūra Rīgā Drogās sapirkos, un pēc tam gāju uz Stockman, kur, protams, pīkstēja pie visiem vārtiem! To katrs zina, cik riebīga ir sajūta tādā brīdī, jo sevišķi tāpēc, ka nekad neko neesmu zagusi! Vairumā gadījumu apsargi ir laipni un atvainojas par nepieciešamību izkratīt somas saturu, viņi nekad nesāk ar apsūdzību zagšanā, tomēr vienalga nepatīkami!!! Neko viņiem nepārmetu, jo zinu, ka tas ir viņu darbs un viņi paši sarkst un bālē, kad izberu priekšā savas somas sievišķīgo saturu:) Tas pasākums arī kavē laiku, vienreiz bija gadījums Alfā, kad ļoti ļoti ļoti steidzos, un, lai ātrāk nokļūtu vēlamajā punktā, skrēju cauri Sportland, kur atkal kaut kas pīkstēja! Apsargs pielipa kā dadzis, un nelaida vaļā pat pēc somas izķidāšanas, es jau vārījos dusmās, jo kā jau teicu - ĻOTI steidzos. Neskatoties uz maniem iebildumiem, apsargs lika man ieiet pārģērbšanās kabīnē un vilkt nost pa vienam apģērbam, kamēr viņš atradīšot zagto Sportland preci!!! Palaida viņš mani tikai tad, kad ātri visu sāku raut nost, teicu, kad ārā iziešu tikai kad būšu kaila un tikai kopā ar viņu! Bet tā visa rezultātā jutos ĻOTI ĻOTI pazemota, apkaunota, par 40 minūtēm nokavēju visu kur varēju nokavēt, un savā MŪŽĀ NEKAD VAIRS NEIEŠU SPORTLAND VEIKALOS!!! NEKAD!!! UN NEIESAKU TO DARĪT CITIEM!!!

P pufa 16.10.2009

kurā vietā mans niknums? ai tu tā jūtīgā?

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, es laikam pagaidam viens, jo pārējie biblotekāri pazuduši :)
Godīgi sakot, sāk jau apnikt arī te.

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, vel tāds jautajums-vai ta lidojuma laikā gribēji seksot ar kādu pilotu? Kamdēļ prezis vajadzgs pirms iekapšanas ličenē? Ja gadijuma otrajā galā gaidija kāds melnais joberis /pieņemu, ka lidoji uz Āfriku/, tad vajadzēja tam jefiņam pateikt, ka atrak neko nedabūs, kamer nebūs prezi nopircis! Atradies diedelnieks! Viņš pat prezi nav spējīgs nopirkt!

Mamma 17.10.2009

Neuzmineji prezis domats lai nedoma ka es kada atpalikusi vai nepareiza ticiba.

P pufa 17.10.2009

varēji vēl prezī degunu izšņaukt, tok visi domās, ka esi ļoti moderna, mūsdienīga un ticība pareiza. :)

Ance, skaidrs :)

Bet Pufucim kaut kā musu Ance nepatīk :P

P pufa 17.10.2009

kas viņa kāds pieclatnieks, ka būtu man jāpatīk vai mačo uniformā? man ar viņu vienkārši ir neitrālas attiecības. vairs izteikties nedrīkstēs? man viss, kas uz mēles- laukā. ;)

H Hugo Djego 17.10.2009

Njā...Pufucis uztraucies, ka neizgriež pogas, nav jau pieclatnieks, par ko japriecājas :D

P pufa 17.10.2009

Pogu ar nav, ko griezt. valkāju visu pāri galvai maucamu, kam bija pogas- izrautas un viss aizšūts ciet.

Mamma 17.10.2009

Pogas varu izgriezt 5 minutes bet vai vajag?

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, labi, mēģini tam pufucim, varbūt kāda palikusi :D

Mamma 17.10.2009

Sarunats bet kad Pufiga metisies man virsu tad tu mani aizstavi. Man berniba bija draugs jautrs puisis Hugo ar skelmigu skatu un zilam acim kas reizem palika pelecigas. Tikpat jautrs ka tu un liels meitumilnieks.

H Hugo Djego 17.10.2009

Pufīgā nemetīsies, viņa drosi vien kaut ka savadāk, viltīgāk meģinās :))

Mamma 17.10.2009

Aaaa viltiga . Ja viltiga tad nav vairs jauna jo jaunas meitenes parasti ir jautras un uzticigas tic visam. Vai tev neliekas ka Pufa ir greizsirdiga ne uz tevis bet uz toka kads varetu but interesantas ka pati Pufa?

H Hugo Djego 17.10.2009

Es nezinu, jajauta Pufai.

P pufa 17.10.2009

es kādam sprunguļus spieķos lieku? pati kaut kā neesu manījusi, neiespringstu par to, kas te notiek, esmu pašpietiekama, varu iztikt arī bez jums. man ir arī citi draugi. ;) čau!

Mamma 17.10.2009

Pufa neteiks taisnibu par Pufu. Pufai interese tikai kas ir ar citeim. Varbut Pufa ir apvainojusies uz tevi par to ka runa ar atm personam kas Pufai liekas aizdomiga.

Ā redz, kā Ance mācēja pogas izgriezt :P

H Hugo Djego 17.10.2009

Ance, vai gadijuma neesi blondīne?