www.sudzibas.lv Draugiem.lv nav pasargāti nemaz

Draugiem.lv - nav pasargāti nemaz

Vai Jūsu bērns ir draugiem.lv ? Un ko Jūs domājat par bērniem, līdz 16 gadu vecumam, kas kolekcionē draugus un aicina nepazīstamus cilvēkus.
Manai meitai ir 12 gadi un aizvakar liku izdzēst visus nepazīstamos draugus, jo manuprāt, pedofīlu un visādi citi slimie tipi, mazus bērnus arī meklē caur tādiem draugiem un nav labi, ja cilvēks par sevi izklāsta sīkāku informāciju.
Uzzinādama ka manai meitai 12 gadīgajai ir 340 draugi, es liku izdzēst nepazīstamos un palika vien 62. Vismaz man sirdī miers. Un nekas izņemot vārdu, uzvārdu, nav vairāk rakstīts, jo draugiem.lv daudzi bērni sevi izstāda kā izstādēiu un liek pat piedauzīgas bildes.
Es savai meitai neko neļauju draugiem.lv pasūtīt, jo tā rodas atkarība, tikai ļauju albumu un albums redzams tikai draugiem.
Vismaz ir drošāk man, gan viņai, jo nekad nevar zināt, kas ir tavos draugos un vai cilvēks ir īsts un kādi nodomi. Sāk domāt tikai tad, kad kas slikts ir noticis.
Uzzināju par meitas draugiem, tiklīdz kolēģe pateica, ka viņas mazajai meitai raksta vīrietis un jautā par to, 9 gadīgai meitenei. Šausmas, uzmaniet savus bērnus un sekojiet, ko tie dara, jo vēlāk tieši šie draugiem.lv var būt par iemeslu Jūsu bērna pazušanai un nāvei.
Mani pārsteidz vecāki, kas savus zīdaiņus tikko piedzimušos reģistrē draugiem.lv... Kur prāts?
Un nevajag tagad te rakstīt, ka labāk būt tumsonim un internetā nerādītites, nekur nereģistrēties, bet nē, tagad gandrīz visi bērni ir draugiem.lv, pat no dziļajiem laukiem un tas ir normāli, ka tev ir visi draugi, ar kuriem tu sazinies, atkal satiecies un tev ir konakts, nevis mūžam baidīties, ka vienu meiteni nogalināja un nu tagad mani arī un nekur nevaru būt. Nozagt bērnu var arī uz ielas. Bet draugiem.lv ir daudz pedofīlu, kas meklē mazas meitenes, puišus un iesaku arī uzvārdu bērnam nerakstīt, jo notikt var viskas.
Nebaidiet bērnus, bet pamāciet, ka tomēr ir lietas ko nevajag publicēt un rakstīt un bildes meitenēm kurām ir tikai 10 gadi, apmēram tā, ir trakas, jo nav normāli, ka maza meitene ieraksta iesauku ''sexy girl'' un bildē kā prostitūta. Vecāki vai nu nezin, vai nav normāli.
Un ir ļoti daudz fake un tādi tiek veidoti arī pedofīliem, slimiem cilvēkiem, kuriem tieksme uz maziem bērniem. Piereģistrē mazu meiteni, puisi, uzliek 8 gadus (piemēram) Anna Zariņa un vot ''maza'' meitene ir gatava un citas mazas meitenes to aicina un sarakstās, bet aiz tās Annas Zariņas 8 gadīgās, sēž vīrietis, sieviete gados, vai ar nolūkiem.
Uzmaniet bērnus! Es Jums iesaku, sargājiet!

Z Zinaida 18.02.2011

Evgenii.men6e pizdi, zirnee bude6!

е Евгений 18.02.2011

Одним из важнейших направлений деятельности в draugiem.lv считается издание и распространение видео и смесь космологии, посредством чего происходит обращение новых адептов.

E Esesesseseseseses 18.02.2011

Евгений, Ti sluchaino nje iz djeputatskoi rassi? kak to skladno pizdjish! :D :D :D :D

H Harmonija 18.02.2011

Muļķīgi, pat ļoti.Bērns Jūs visticamāk tgd draugu vidu par stulbo k.uci saukā, kura bāžās tur, kur nevajag.Tie ir tikai cilvēki draugos!Ka, lai iepazīst jaunus cilvēkus, ja māte neļauj ar tiem pat pačatot?

T ToHarmonija 19.02.2011

Manuprāt bērniem jau no ! klases būtu jāsāk mācīt kas tiem būs jāveic Īrijā vai kādās citās tikpat attālās zemēs.Lai nebūtu kā tagad, meitenes pašas paraksta līgumus, ka brīvprātīgi piekrīt sniegt intīmpakalpojumus, pēc tam sāk celt pretenzijas.Tanī pašā laikā jāmāca arī kā kontaktēties ar turkiem un nēģeriem.Tikai neceriet, ka Latvijai jūs, vai jūsu atvases būs vajadzīgas.

H Harmonija 19.02.2011

Un kāpēc tas ir adresēts man?

T ToHarmonija 19.02.2011

Tādēļ, ka tev nepatīk patiesība.Pēc oficiāliem datiem 2009 gadā uz ārzemēm adoptēti (pārdoti) 8709 bērni, par 2010g. dati vēl nav apkopoti, domāju, ka skaitlis būs vēl iespaidīgāks.

е Евгений 20.02.2011

После многих десятилетий материализма сегодня возродился большой интерес к проблемам серьезно мыслящих. Но эти нехитрые рассуждения далеки от той глубины, которая была характерна для реальных людей.

S Sūzija 22.02.2011

Mīļie vecāki vai tiešāms esat tik dumji? Draugiem.lv tieši diezgan jauki rūpējas, arī par bērnu u.c. drošību. Protams ir jāseko līdzi, ko tavs bērns dara, bet ir tādas skaistas opcijas, kā atļaut saņemt vēstules tikai no draugiem un galerijas ļaut apskatīt tikai draugiem, utt. pedoņijme nebūs, ko apskatīt, un svešas vēstules ar nesaņems. :p

č ČangalsPleška 22.02.2011

Esli tak razmi6ljatj, to i na ulicu stra6no vihoditj! Da i doma toze, mnogo 4ego mozet slu4itsja!

Z Zinaida 23.02.2011

da, da mozno i v sorai4ike vo dvore, ja soglasna . Ne vinovataja ja on sam ko mhe prisol

M Modo 23.02.2011

Nespodras acis likas nedzivas, pat bez redzokliem, un es nespeju nespeju izturet to stiklaino skatienu, tapec saku verot vinas planas, savilktas lupas . Tas paveras nenoteikta smaida, un manam skatienam leni atklajas drausmigi ! zobi . Kaut jel dievs bijis man tik zeligs un es nekad nebutu tos redzejis vai ari ieraudzijis tulit nomirtu ! ...

A aa 24.02.2011

Tu esi kārtējā paranoiskā slimā māte???

A Andris 26.02.2011

Par zīdaiņu reģistrēšanu - to es ar nevaru saprast. Par pārējo - risks ir it visur.

R radiators 01.06.2011

Ej ellē paranoiķe. Vispār tad internetu atslēdz un datoru sadedzini.

V Viktorija 10.10.2011

http://lidarodbiedriba.lv/node/633 - te ir tas pats, par ko mēs rūpējamiem. Par bērniem un sievietes diskrimināciju. Valsts pakļauj sievieti psihiskai vardarbībai. bet mēs. Ko mēs darām? Mēs klusējam.