www.sudzibas.lv Draugiem.lv nav pasargāti nemaz

Draugiem.lv - nav pasargāti nemaz

Vai Jūsu bērns ir draugiem.lv ? Un ko Jūs domājat par bērniem, līdz 16 gadu vecumam, kas kolekcionē draugus un aicina nepazīstamus cilvēkus.
Manai meitai ir 12 gadi un aizvakar liku izdzēst visus nepazīstamos draugus, jo manuprāt, pedofīlu un visādi citi slimie tipi, mazus bērnus arī meklē caur tādiem draugiem un nav labi, ja cilvēks par sevi izklāsta sīkāku informāciju.
Uzzinādama ka manai meitai 12 gadīgajai ir 340 draugi, es liku izdzēst nepazīstamos un palika vien 62. Vismaz man sirdī miers. Un nekas izņemot vārdu, uzvārdu, nav vairāk rakstīts, jo draugiem.lv daudzi bērni sevi izstāda kā izstādēiu un liek pat piedauzīgas bildes.
Es savai meitai neko neļauju draugiem.lv pasūtīt, jo tā rodas atkarība, tikai ļauju albumu un albums redzams tikai draugiem.
Vismaz ir drošāk man, gan viņai, jo nekad nevar zināt, kas ir tavos draugos un vai cilvēks ir īsts un kādi nodomi. Sāk domāt tikai tad, kad kas slikts ir noticis.
Uzzināju par meitas draugiem, tiklīdz kolēģe pateica, ka viņas mazajai meitai raksta vīrietis un jautā par to, 9 gadīgai meitenei. Šausmas, uzmaniet savus bērnus un sekojiet, ko tie dara, jo vēlāk tieši šie draugiem.lv var būt par iemeslu Jūsu bērna pazušanai un nāvei.
Mani pārsteidz vecāki, kas savus zīdaiņus tikko piedzimušos reģistrē draugiem.lv... Kur prāts?
Un nevajag tagad te rakstīt, ka labāk būt tumsonim un internetā nerādītites, nekur nereģistrēties, bet nē, tagad gandrīz visi bērni ir draugiem.lv, pat no dziļajiem laukiem un tas ir normāli, ka tev ir visi draugi, ar kuriem tu sazinies, atkal satiecies un tev ir konakts, nevis mūžam baidīties, ka vienu meiteni nogalināja un nu tagad mani arī un nekur nevaru būt. Nozagt bērnu var arī uz ielas. Bet draugiem.lv ir daudz pedofīlu, kas meklē mazas meitenes, puišus un iesaku arī uzvārdu bērnam nerakstīt, jo notikt var viskas.
Nebaidiet bērnus, bet pamāciet, ka tomēr ir lietas ko nevajag publicēt un rakstīt un bildes meitenēm kurām ir tikai 10 gadi, apmēram tā, ir trakas, jo nav normāli, ka maza meitene ieraksta iesauku ''sexy girl'' un bildē kā prostitūta. Vecāki vai nu nezin, vai nav normāli.
Un ir ļoti daudz fake un tādi tiek veidoti arī pedofīliem, slimiem cilvēkiem, kuriem tieksme uz maziem bērniem. Piereģistrē mazu meiteni, puisi, uzliek 8 gadus (piemēram) Anna Zariņa un vot ''maza'' meitene ir gatava un citas mazas meitenes to aicina un sarakstās, bet aiz tās Annas Zariņas 8 gadīgās, sēž vīrietis, sieviete gados, vai ar nolūkiem.
Uzmaniet bērnus! Es Jums iesaku, sargājiet!

J Joske 17.02.2011

Tā nu tas ir! Vecāki ir tie, kam par bērnu jārūpējas un jāseko līdzi. Jāpamāca, jārunā, jāpaskaidro. Tā nu tas ir - pārāk maza robeža starp bērna/pusaudža pasauli un slimu pieaugušo pasauli!

Z Zinaida 17.02.2011

Detei nado obu4atj s malih let, kak ogra64atsja s negrami, turkami, v Irlandii prigoditsja takoi opit, vedj v Latvii im budet ne4ego delatj!

H harijs 17.02.2011

Man arī draugos ir 11 gadīgs skuķis, vai tādēļ esmu pedofīls?
Man liekas, ka labāk iemāci savai meitai, kas ir labs un slikts Tad nebūs jāuztraucas un jākontrolē.

J JR 17.02.2011

Harij, un Tev ir bērni, ka te tagad tik gudri runā?
Man arī draugos ir māsas sīkie. Bet ne jau par to šis raksts!!! Bet ko nu, ja nesaprati - nesaprati! Nesaspringsti! Ar gadiem varbūt arī sapratīsi!
#
Bērni ir tas vissvarīgākais par ko ir i jārūpējas i jādomā i jābaidās i jādomā visu laiku!
Bet tādiem kā Harijam tas nav saprotams, tāpēc mūsu valstī ir bērnu nami, adopcija uz ārzemēm, klaiņojoši bērni, utt. Vecāku vienkāršotās pieejams un attieksmes rezultāts!

A andrejs 17.02.2011

nu ko var dirst? Ja tas pedofīls gribēs, viņš to jūsu sīko izdrāzīs neatkarīgi no tā vai sīcis ir draugiem.lv vai nav. Šī sūdzība pedofīla spermas daudzumu kulē nemazinās.

A Anžela 17.02.2011

Pedofīliem vispār nav jāatrodas brīvībā, normālā, veselā sabiedrībā un viņa griba ir jaiznīcina.
Un es neko nediršu, bet rakstu reāli kā ir un diemžēl tā notiek un draugiem.lv ir pedofīlu paradīze, jo tur ir visvairāk bērnu, kuri ir no Latvijas. Jau pietiekami drausmīgu gadījumi ir bijuši.

S Saulīte 17.02.2011

Nabaga bērns - visu mūžu būs jāiztiek ar tiem draugiem ar kuriem skolā iepazinās un radiniekiem!Kas attiecas uz šo gādīgo māmiņu - nav korekti vainot portālu un tā lietotājus pie tā, ka esi izgāzusies vecāku pienākumu pildīšanā!Nu nav neviens cits vainīgs pie tā, ka nespēj bērnam iemācīt to, kā jāuzvedas dažādās vidēs!

E Esesesseseseseses 17.02.2011

Mņāāā, Andžela - tas ir ļoti smags gadījums! :D :D :D :D varētu teikt, pat diagnoze! Andžela, man Tev ieteikums: nopārdod to savu PC, bērnu turi vislaik istabā un nekur nekad ārā vaiss nelaid, par katru cilvēku, kurš paiet garām Tavai mājām, steidzami ziņot policijai un vēl, iegādājies AK-74 vai RPK! :D :D :D :D

O Oskars 17.02.2011

Nez kas ar šo frāzi ir domāts: "...bet aiz tās Annas Zariņas 8 gadīgās, sēž vīrietis, sieviete gados, vai ar nolūkiem"!?

K kika 17.02.2011

gribu palildinat...
man pasai ir jau 20 gadu. kad draugiem.lv uzradas ari bija laika kadi 13 vai 14.. tatad diezgan sen.. pati vairs draugiem.lv neesmu bet ar viru ir viens profils. tgd jau ir citas intereses un draugiem.lv izmantojam ka papildu portalu vestulu sutisanai un citam uzzinam..

tacu es personigi zinu ka draugiem.lv bija tada lieta - jo tev vairak uzaicinato draugu, jo tu esi krutaks. varbut ari tad vel joprojam ta ir, zinot cik skola ir nevienlidzigi berni un viens otru apruna un apcel. tas ari ir viens no iemesliem kapec berniem ir tik daudz "draugu" uzaicinato.

milat un sargajiem bernus :)

D dzheneta 17.02.2011

Kad sāku aktīvi apmeklēt dr.lv nemaz nebiju tik veca-11 vai 12 bija. Arī man bija daudz mazpazīstamu ''draugu''. Toreiz neviens vēl īsti par dr.lv pedofīliem nesatraucās un interneta briesmas nereklamēja, vecāki arī diezko nemācīja ko un kā darīt. Bet redz esmu vēl dzīva un vesela. Laikam vienkārši biju gudrs bērns un nestāstīju, kurā ielā dzīvoju, kurā skolā un klasē mācos, cikos vecāki pārrodas no darba un durvju kodu nevienam nedevu. To, manuprāt, saprot katrs normāls sīcis. Nu ja nesaprot un vecāki nevar tā vienkārši bez uzspiešanas un mierīgi pastāstīt, tad gan var sanākt ziepes. Tiesa arī man rakstīja pedofīli. Nejau uzreiz zem mazgadīgas mana vecuma meitenes vārda, bet gan riktīgs 40gadīgs vecis rakstīja. Mierīgi nobloķēju profilu un dzīvoju tālāk. Paspēju gan ar draudzenēm iepazīties, pačatot, gan aiziet uz kino. Tiesa, protams, pirmstam izvēlējos cilvēkiem pilnu vietu, piem. Origo. Nav diezko viegli vecam vecim pie Origo uzdoties par mazu meiteni un uz vietas savervēt un aizvest kautkur izvarot. Nav gan man vairs 12, bet arī man ir 340 draugi un vispār es viņus visus pat pazīstu.

Jo vairāk Jūs Anžela aizliegsiet savai meitai čatot ar svešiniekiem, jo vairāk viņai to gribēsies.

H harijs 17.02.2011

Pilnīgi piekrītu Dženetai.

M martins 17.02.2011

dzeneta tev nav blondi mati?
sikais pokemon, ej labak matematikas kontroldarbam gatavojies!
vai ari aizej pie origo un ar draugjeljiem kadu shnabsiti ienjem.

I INESE 18.02.2011

Nu ziniet, komentētāji, NEVAJAG pārspīlēt. Man ir 11 gadīgs bērns. Pašā sākumā, izveidojot profilu draugiem.lv, ar bērnu vienojāmies, ka cītīgi ABI sekosim līdzi - kas lūrējis profilu, kādas galerijas pētījis. NEPAZĪSTAMOS bloķējam automātiski. Sekot vajag NEMITĪGI. Neuzskatu, ka 11 gadnieka "draugu" lokā būtu jābūt piemēram 478 večiem pēc 40- 50 g.v.

T ToInese 18.02.2011

Kāpēc tieši 478, bet ne 666?

I INESE 18.02.2011

Nu sorry, tiem, kas ir slimojuši ar meningītu, to nesaprast- kāpēc TIEŠI 478 ...

F feins 18.02.2011

to Esesesseseseseses

Chau! Negribi iepazities? man loti patik tavas aspratibas!!!
Kads ir tavs istais vards?

T ToInese 18.02.2011

Ne tikai ar meningītu, pat ar sifilisu neesmu slimojis, bet vienalga nesaprotu.

F feins 18.02.2011

Inese pati laikam ar encefaliitu ir slimojusi...

е Евгений 18.02.2011

Во всех звеньях регулярно составляются подробные отчеты о деятельности и передаются вверх по инстанции.