www.sudzibas.lv Dr. U. Stabulnieks Attieksme pret pacientiem

Dr. U. Stabulnieks - Attieksme pret pacientiem

Gribu padalities ar zināma ģimenes ārsta/internista attieksmi pret pacientiem. Attiecīgais "Dr. ", kurs aizvieto mūsu ģimenes ārsti, rīkojas ar pacientiem ka vēlas, pieniem to, kuri patik, kuri nepatik sēž par pa pieraksta laiku, kurs dakterim ir ari stingri iedalīts un pierakstus var dabūt pat dažreiz tikai pēc nedēļas. Citreiz uz vienu pieraksta laiku tiek pierakstīti 2 cilvēki un priekšroka tiek dota tiem, kuri liekas tikamaki. Receptes mašīnas prom but neslaiak netiek izrakstītas un nosūtījumi ir jāvelk ka ar stangam. Vispār kopēji rodas iespaids, ka dr, nav sava vieta, bet lidinas savas domas kautkur galaktika, skats gleznains, spēlītes datora ir svarīgākas par pacienta sūdzībam, nesapratne un vienaldzība, kas robežojas ar nepieklājību un rupjību, bezjēdzīgi komentāri un paņēmieni. Es centīšos mainit gim. Ārstu, loti žēl ka jāpamet bus Rudzites prakse..

Aigars31 23.02.2017

nu jums tur ir dežūrārsts kurš var ar visādām sīkām problēmām ņemties ? pat ne sīkām ..teiksim tā .. šodien jau svarīgi pašam pamācīties caur netu kā sevi ārstēt un atpazīt simpomus un tādas lietas.. .cilvēki iziet pirmās palīdzības kursus uz to skatās viegliprātīgi ka tik papīrs bet tad kad vajag tu nezini un draugs noslīkst tavā acu priekšā... līdz ārstam un pēc ir 100 lietas kuras vari izdarīt pats un vari uzzināt ..it īpaši ja Jums jau pēc 40 ... diemžēl ir daudzi kuriem vienkārši patīk dzert visādas nevajadzīgas tabletes..un ārstēties bezjēdzīgi . kā tādus atpazīt starp daudziem .. ir visādi kuri tikai aizņem rindas ... vai lai dabūtu brīvu no darba un tt ..