LV RU
www.sudzibas.lv Dr. U. Stabulnieks Ļoti slikts ārsts

Dr. U. Stabulnieks - Ļoti slikts ārsts

Esmu ļoti neapmierināta ar šī ārsta konsultācijām, attieksmi un zināšanām savā darba jomā! Negribu būt riebīga un nekad te par kādu nerakstītu, bet pēdējā vizīte bija vienkārši drausmīga. Cilvēks viņam pastāsta savu bēdu un izstāsta veselības problēmas, bet viņš neko neatbild. Ilgi kaut ko domā, kamēr ar izbolītām acīm izdomājis atbildi: "nu jā". Kaut ko viņam pajautāju viņš uzreiz zvana citiem ārstiem un prasa kas tas varētu būt un ko darīt. Pajautāju vai varu lietot konkrētas zāles, viņš iet google.lv un skatās, kas tās vispār ir par zālēm. Dzirdu no vairākiem cilvēkiem tikai sliktas lietas par viņu. Vairāki viņa dēļ jau ir pametuši šo Ģimenes ārsta praksi, kur viņš tikai aizvieto citu ārsti. Pametuši dēļ attieksmes un zināšanām, kuras viņam ir par maz lai strādātu šajā jomā! Bail iedomāties kādas zāles viņš izraksta cilvēkiem! Palūzu ārstam, lai pa priekšu, pirms manis, pieņem vecu onkulīti, kurš knapi no krēsla piecēlās, lai ieietu kabinetā, jo domāja, ka viņa kārta būs iet iekšā. Ārsts atbildēja man: " Nāksi iekšā, vai nē?", onkulītis palika gaidot. Tas bija ļoti nepatīkami un pretīgi no ārsta puses.
Beigu beigās neko neuzzināju, tikai saņēmu atbildi:" vaktē temperatūru un dzer daudz ūdeni!" Šo tekstu dzirdu katru reizi un nevienu reizi neesmu uzzinājusi, kas man kaiš un kā lai ārstējos!

I

Vairāk sūdzības par Dr. U. Stabulnieks

Komentāri (7)

db 24.08.2018

Būtu labāk par muzikantu strādājis

M Manon64 24.08.2018

"Dzirdu no vairākiem cilvēkiem tikai sliktas lietas par viņu. Vairāki viņa dēļ jau ir pametuši šo Ģimenes ārsta praksi, kur viņš tikai aizvieto citu ārsti" Kurš Jums liedz nomainīt ģimenes ārstu, ja jau dzirdat tikai slikto no apkārtējiem? Tad arī vairs nebūs par ko sūdzēties!

M Manon64 24.08.2018

Nedaudz pārlasījos "kur viņš tikai aizvieto citu ārsti", bet fakts kā tāds jau paliek. Var jau iet pie cita!

I Inese. 24.08.2018

Esmu arī gājusi pie citiem ārstiem! Negribu iet prom pavisam, jo gaidu atpakaļ savu ģimenes ārsti, viņa jau nav vainīga, ka viņas vietā pagaidām ir šis ārsts.

really? 24.08.2018

Tas mani ir vienmer fascinejis,ipasi tie,kuri pie zobarstiem iet reizes 2-3 ir neapmierinati ar pakalpojumu, cenu, un dzivi kopuma, bet tapat iet, un pec tam sudzaas, ka pus mute nepareizi izrauta vai sablombeta. :D

I Inese. 24.08.2018

neapmierinati ar pakalpojumu, cenu, un dzivi kopuma...
Labi, ka šajā lapā laiku pavada un komentē rakstus ar dzīvi apmierināti cilvēki! Paldies par komentāru! ;)

L Lietotajavards 27.10.2018

Nu tas vēl ir sīkums, par ko sūdzas pirmā ieraksta autore. Saskāros ar šo "ārstu", kad viņš vēl strādāja ātrajā palīdzībā. Viņa vainas dēļ (absolūta nekompetence, bezatbildība, savienojumā ar agresiju) gāja bojā cilvēks. Slepkava nevis ārsts!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes