www.sudzibas.lv Dr. Oskars Bundža Neatsaucīga, neprofesionāla un izvairīga attieksme pret klientu

Dr. Oskars Bundža - Neatsaucīga, neprofesionāla un izvairīga attieksme pret klientu

Griezāmies pie daktera O. Bundžas pēc palīdzības sāpīgā jautājumā, lai atrisinātu sasāpējušo situāciju. Par minēto ārstu bija dzirdētas pozitīvas atsauksmes. Bet pēc tikšanās ar ārstu, domas mainījās… izklāstot situāciju, ārsts izvairījās no sarunas, izteica vispārīgas frāzes un ieteica griezties uz saeimu vai doties uz Krieviju, kur nav demokrātijas. Pēc tam ārsts aizmuka uz blakus esošo kabinetu. Paldies, par tik profesionālu attieksmi un risinājumiem sasāpējušā jautājumā. Kā no speciālists 0 kompetence uzdotajā jautājumā. Kāpēc izvēlēties strādāt par psihiatra ārstu, ja nevar atbildēt un sniegt risinājumu uz elementāriem jautājumiem, kur paliek ārstu ētikas kodekss? .. Vai tad strādājot par psihiatra ārstu komunikācija nav galvenā vērtība? Rezultātā vēršoties pēc palīdzības, dr. O. Bundža aizsūtīja uz citu institūciju un uz citu valsti.. Paldies par tik profesionālu attieksmi un kompetenci. Dr. O. Bundža ir absolvējis Latvijas medicīnas akadēmiju 1993. Gadā; kopš tā laika strādājis Cēsīs par ārstu ambulatorās psihiatrijas jomā.

P Palīgs neskaidrajiem 11.10.2022

Ja ir spējas izvest no rāmjiem psihiatru, tad acīmredzot jūsu problēma ir ļoti nopietna.

G GintaTrasta 27.07.2023

Es pie Dr. Bundža ārstējos jau vairāk kā 10 gadus. Nekad nekas tāds nav bijis. Man un man zināmajiem ir tikai labas atsauksmes par viņu. Secinājums - vaina laikam ir jūsos, nevis ārstā.