www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

Dpd.lv - Slikts serviss

"21.03.2016, 14:40, Liepāja (LV), Paņemta no nosūtītāja." Solījums ir līdz 5 dienu laikā tiks nosūtīta uz Dānīju, Odensi. 2 reizes bija uzrādīta kraušanas kļūda un mana paciņa, ar produktiem, paldies Dievam nekas ātri bojājoš par laimi visiem, tika iekrauta nepareizā mašīnā. Beigu beigās:
"29.03.2016, 16:41, Odense C (DK)
Diemžēl mēs neesam spējuši piegādāt Jūsu paku.
Saņēmējs 2.reizi nav piegādes adresē."
Protams svētki ir saprotams, bet kādā sakarā tad nedrīkstēja pabrīdināt. Nav pat zināms vai viņa maz izkustējās no Rīgas to 3 darbadienu laikā pirms "svētkiem 4 dienu ilgumā"
Visu dienu biju mājās ar tālruni pie rokas. Kā arī iepriekšējās vairākas dienas gaidot paciņu. Man pat nebija zvanījuši. Un tagad paciņa ir terminālā un man ir jādomā kā man, studentam ar velosipēdu kurš dzīvo kādus 5km no termināla, savākt manu paciņu kura sver ap 30kg. Nekādā gadījumā neiesaku DPD.LV!!!!!

Papildināts Marksss 29.03.2016

Nebija atrisinājuma. Interesanti, vai būtu kompensācīja ja man visa paciņa būtu sabojāta, izbojātu produktu dēļ?

DPD Pārstāvja atbilde 30.03.2016

Labdien,
Paldies par situācijas izklāstu.
Lūdzu pieņemiet mūsu atvainošanos!

Noteikti noskaidrosim kāpēc radusies šāda situācija.
Lūdzu norādiet DPD sūtījuma numuru un sūtījuma paņemšanas adresi Latvijā, lai varam veikt lietas apstākļu tālāko noskaidrošanu, atbildi nosūtot uz e-pastu [email protected].

Pateicoties par sapratni un gaidot Jūsu atbildi,

Ar cieņu,
Jūsu DPD

M meitene27 09.04.2016

Esmu Avon konsultante Dobele un vienmer lidz sim izvelejusies piegadi ar DPD un ne reizi neesmu vilusies piegade vienmer paka ir atnakusi noraditaja datuma un vienmer noraditaja laika parasti noradu darba vietas adresi jo dienas lielako dalu pavadu tur bet paris reizes nebiju uz vietas kurjers bija tik laipns ka piedavaja atvest uz majam ja reiz neesmu darba uz vietas un ne reizi neesmu sanemusi atteikumu un vina vienmer pozitiva attieksme pret klientiem....

E Edgars241992 13.07.2016

DPD sūtijuma noteukumos tak rakstīts, ka nedrīkst būt produkti. Ja tev tur ir produkti kas var sabojāties un vini sabojājas. Tad ja tev tur ir produkti. Pats vien esi vainīgs.

M meitene27 14.07.2016

Kapec partikas produkti butu jasuta ar kurjerdienestu jebkurs normals cilveks tacu saprot ka piegade aiznems vismaz 2 dienas un pa to laiku partika protams sabojasies! Ta ka DPD kurjerdienests pie ta nav vainigs ka vini var zinat kas paka ir ieksa [partikas produkti] !