www.sudzibas.lv DPD Sūtījuma piegāde

DPD - Sūtījuma piegāde

Labdien...Lieta tāda, ka šodien es saņēmu sūtījumu no internetveikala caur DPD kurjeru...Kurjers piezvanīja 11.01 un teica ka būs pēc 15-20 minūtēm, bet atbrauca 12.12.Iepriekš netiku brīdināts, ka šodien tiks atvests pasūtījums.Par kavēšanos arī netiku brīdināts.

D

DPD Pārstāvja atbilde 15.07.2015

Labdien,
Atvainojamies par nepatīkamo pieredzi, ar ko Jums nācās saskarties preces piegādes laikā. Mēs izskatīsim konkrēto situāciju, lai noskaidrotu šo problēmu rašanās iemeslus, un attiecīgi rīkosimies, lai turpmāk nepieļautu līdzīgu situāciju atkārtošanos.
Lai izdevusies diena!
Ar cieņu,
Jūsu DPD

B Beisbolzzz 15.07.2015

Personai, kas te pārstāv DPD... tu sevi par muļķi esi padarījis.

"Mēs izskatīsim konkrēto situāciju, lai noskaidrotu šo problēmu rašanās iemeslus, un attiecīgi rīkosimies, lai turpmāk nepieļautu līdzīgu situāciju atkārtošanos."

Tev te nav nekā, kas identificētu klientu un konkrēto piegādi/situāciju, lai tu viņu varētu izskatīt un atrast cēloni, un vēl jo vairāk novērst turpmāku atkārtošanos :D

Paraugs tukšai pieklājīgai muldēšanai!