www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Pasūtīju internet veikalā ledusskapi. Īpaši atzīmējot dienas, kad es varu preci saņemt. Pēc pāris dienām, dienām, piektdienā man zvana darbinieks no DPD, ka vedot preci. Bez iepriekšējas vienošanās un citā dienā, ko esmu iepriekš norādījusi kā iespējamu. Neesmu Rīgā un līdz ar to nevaru saņemt preci un nosaucu dienu, laiku, kad es varēšu - otrdiena. Šo dienu speciāli izbrīvēju, jo zinot DPD kurjeru vajadzības ir primāras, nevis klienta laiks. Iepriekšējos pasūtījumos aŗi ir bijis, ka ir jāizbrīvē visa diena un jāgaida kurjers, lai saņemtu preci, tad kad var kurjers.
Otrdienā, gaidu kādu ziņu no DPD un jau savlaicīgi cenšos sazināties ar firmu, lai sagaidītu savu preci un noteikti būtu mājās. Sazinoties ar DPD, es konstatēju, ka ir fiksēts piektdienas zvans kā "Diemžēl mēs neesam spējuši piegādāt Jūsu paku." un nekādas turpmākas darbības, kas tika solītas t.i. nodots klientam pieejamais preces saņemšanas laiks, neseko. Nekur nav piefiksēta laiks par kuru vienojāmies. DPD operators, kuram zvanu piedāvā nākamā dienā, kurā es savukārt vairs nevaru. Nākamais laiks, kad es varu būt darba dienā visu dienu mājās, lai gaidītu kurjeru ir pēc mēneša.
Uzskatu to par ļoti nekvalitatīvu servisu, kas nerēķinās ar cilvēkiem un viņu laikiem.

W wolm 12.10.2016

Pilnīgi piekrītu. DPD ir vienkarši vienalga par klientiem un to vajadzībam, viņi klientus uztver ka mēslus !
Līdzigs atgadījums, arī ar leduskapi, bija arī man.

Pacco_al 14.10.2016

Jā man arī bija tā pati problēma ar DPD diemžēl ne es vienmēr izvēlos preces piegādātāju.
Nezinu, kas ir viņu mērķa auditorija, bet fiz. personas tās noteikti nav.