www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

15janvāri dpd piegādās paku 13229303138213 no 12.29-14.29 ,zvans 12.40 nepaspēju atbildēt, atzvanu tūlīt, numurs nesasniedzams. Zvanu dpd operatoram un vienojos ,ka piegāde notiks 16.01.2024.
PAKA 70€ vērtībā nav piegādāta, zvanu vēlreiz dpd operatoram,jo redzu ka paka terminālī jau un nav nodota piegādei.
Ko daŗit ,piegāde uz pakomātu šai pakai netiek piemērota. Dpd solīja atzvanīt. tā joprojām nekādas informācijas nav. Slikts serviss un attieksme.

16.01.2024

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 17.01.2024

Labdien!

Apstrādes kļūdas dēļ sūtījums vakar diemžēl netika nodots uz atkārtotu piegādi.
Atbilstoši sistēmā pieejamai informācijai, sūtījums šodien ir nodots uz piegādi un kurjers ar Jums sazināsies.

Patiesi atvainojamies, ka radušās kļūdas rezultātā ir sagādātas neērtības!

Ar cieņu
DPD

Papildināts GUNCA 17.01.2024

Paldies,tikko saņēmu paciņu. Liels paldies laipnajai operatorei,ar kuru šorīt sazinājos. Ir arī patiesi atbildīgi darbinieki.

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 17.01.2024

Labdien!

Paldies par informāciju un ceram arī uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Patiesi novērtēsim, ja atzīmēsiet pie pieteikuma, ka lieta ir atrisināta.

Ar cieņu
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta GUNCA 17.01.2024

Paldies,situācija atrisinàta. Saņēmu savu sūtījumu.

G