www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Vissliktākais serviss, ko esmu sastapusi. Zvanu vakar, sūtu ziņas vakar uz e-pastu (23.03.) , man raksta, ka viena paka nav nosūtīta no nosūtītāja puses. Rakstu, ka zvanīju jau 2 reizes un abas reizes teica, ka ir nosūtīta un ka dpd to nav ievadījis. Dpd mani sūta 5 mājas tālāk un Saka, lai pati sazinos ar nosūtītāju. Vai tas nav jūsu darbs!? !? !? Vai jūsu darbs ir dzert kafiju un neko nedarīt!? !? !? Reāli apreibusies attieksme. Sliktākais serviss. Nekad vairs neizmantošu šos pakalpojumus. Ja rīt paka nebūs ievadīta, atsakos no piegādes, naudu tāpat neesmu samaksājusi vēl.

24.03.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 24.03.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD