www.sudzibas.lv DPD Slikta klientu apkalpošana

DPD - Slikta klientu apkalpošana

Cenšos sazvanīt Dpd klientu apkalpošanas centru jau vairākas stundas pēc kārtas. Zvanot uz norādīto numuru, gaidu 20-25 min ar 3 h laika intervālu starp zvaniem. Informāciju par pasūtījumu mājaslapā nevaru atrast, jo tiek uzrādīts, ka mājaslapa nestrādā. Pirmo reizi zvanīju 10: 00 no rīta un pēcpusdienā, un gaidu pa 20 min kamēr man atbildēs. Viss ko dzirdu ir pretīga mūzika kas liek manām ausīm ātrāk vēlēties nocelt telefonu. Cūcīga attieksme pret klientiem, kuri maksā naudu par piegādi un vēlas būt lietas kursā par savu pasūtījumu, par kuru arī tiek iztērēta nauda. Bezatbildīgi.

30.03.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 31.03.2021

Labdien!

Ziņojam, ka pieaugušo pieprasījumu dēļ Klientu apkalpošanas nodaļa ir ļoti noslogota, tāpēc ir grūtāk sazināties un sazvanīšanas laiks varētu būt ilgāks!

Lai varētu veikt konkrētā sūtījuma pārbaudi, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD