www.sudzibas.lv DPD Rupja attieksme

DPD - Rupja attieksme

Šodien ļoti pārsteidza DPD kurjera negatīvā, nelaipnā attieksme. Kurjers zvanīja tikai brīdī, kad bija jau piebraucis pie adreses. Kad pateicu, ka esam izgājuši un varu būt pēc 15 minūtēm, un parasti kurjeri par piegādi brīdina iepriekš (arī veikalā, kur pasūtīju preci, bija informācija, ka kurjers zvanīs vismaz 30 min.pirms piegādes), kurjers ļoti rupji atbildēja, ka viņam ir 60 klienti dienā, un nav viņa pienākums kādam zvanīt. Preci šodien vairs nepiegādāšot, lai gaidot nākamo piegādi. Viss saprotams, bet attieksme, valoda un intonācija, strādājot ar klientiem, gan šim darbiniekam stipri jāpārdomā, jo tie laiki, kad jāpacieš rupja attieksme, manuprāt, sen jau pagājuši :) Ceru, ka ar DPD nekad vairs nebūs jāsadarbojas, un noteikti turpmāk izvēlēšos citu piegādātāju.

G

T trubele 25.08.2015

220 kaut ko pirki? ko? GoodMan

DPD Pārstāvja atbilde 26.08.2015

Labdien!

Atvainojamies par radušos nepatīkamo situāciju. Lūdzu, atsūti savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, pakas numuru un kontakttālruni uz e-pastu [email protected], lai varam atrisināt radušos situāciju.

Ar cieņu,
DPD

T trubele 26.08.2015

ahahah
uzreiz uz TU atbild
nu tie gan ir necienjas. jamet likums gar shiem DPD.
autora vieta es butu ielikusi sho visur, kur var, facebook, draugos, delfi
lai tiem DPD butu KAUNS