LV RU
www.sudzibas.lv DPD Pazaudēta paka, DPD nav ieinteresēts risināt problēmu

DPD - Pazaudēta paka, DPD nav ieinteresēts risināt problēmu

16. Novembrī 2020. Caur paku skapi nodevu savu paku Dpd, lai to nosūtītu uz Īriju. Apzināti izsūtīju paku pirms ziemassvētku haosa, lai tā laicīgi nonāktu galamērķī. Bet nu jau ir pagājuši 2 Mēneši un paka joprojām nav galamērķī. Dpd paši, protams, ne reizi nav zvanījuši vai rakstījuši, ka ar manu paku ir kāda problēma. Paka pēdējo reizi ir noskenēta Īrijā 25. Novembrī, kopš tā brīža man vairs nav nekādas informācijas par paku, kā arī Dpd nav sniedzis nekādu konkrētu informāciju. Sākotnēji Dpd teica, ka pakas saņēmējs ir atteicies no pakas saņemšanas, lai gan neviens nav spējis pateikt, kāda veida ziņa tika sūtīta saņēmējam, un, saņēmējam nav nosūtīts ne e-pasts, ne sms par paku. Tālāk Dpd teica, ka rīkos atkārtotu piegādi, bet arī uz jautājumu "kā saņēmējs to uzzinās", neviens man neatbildēja. Kopš tā brīža paka arī ir pazudusi. Vairākas reizes Dpd ir atbildējis, ka 'Īrijas kolēģiem ir nepieciešams laiks, lai paku atrastu', sūtījusi esmu gan pakas aprakstu un satura aprakstu, gan vairākus atgādinājumus, ka par savu paku joprojām neesmu saņēmusi nekādu informāciju. Uz pēdējiem e-pastiem un jautājumiem, kas iesniegti Dpd mājaslapā, atbildi vairs neesmu saņēmusi. Esmu iesniegusi pretenziju, par kuru arī neviens man nekādu ziņu nav devis - nu kaut vai, kad varu gaidīt kādu atbildi un vai no manis vajag kādu papildu info.
Sazvanot Dpd arī neviens nekādu informāciju nevar sniegt, kā rīkoties šajā situācijā. Brīnišķīgs serviss!
Pieļauju, ka kādam Dpd darbiniekam ir bijusi forša ziemassvētku dāvana gandrīz 300 eiro vērtībā, citu izskaidrojumu neredzu:)

15.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 15.01.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru.

Paldies!

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

Papildināts elihe 15.01.2021

sūtījuma numurs: 05757894833706

E

Komentāri (1)

A aivina 16.01.2021

DPD vispār ir parodija, ne piegādātāji!Savu sūtījumu gaidu jau cik dienas un kad sazinos, tad atbilde vienmēr viena - Labdien! Ļoti atvainojamies, ka piegāde kavējas. Šobrīd lielo sūtījumu apjomu dēļ piegādes diemžēl kavējas. Jūsu paka šobrīd atrodas Rīgas terminālī un mēģināsim to piegādāt pēc iespējas ātrāk. Ideāls serviss!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes