www.sudzibas.lv DPD Nekvalitatīvs serviss un ļoti nelaipna apkalpošana

DPD - Nekvalitatīvs serviss un ļoti nelaipna apkalpošana

Kurjers atteicās piegādāt man vēlamā laikā, jo viņš tad "nevarot". Kompromiss nekāds, pretimnākšana nulle. Prece jāsaņem tai pašai personai, kas to iegādājusies. Neceriet, ka jūsu sievai vai citam tuvam radiniekam ļaus saņemt preci jūsu vietā. Tādi esot viņiem noteikumi. Absurda situācija, jo ir gan kontaktinformacija pircejam, gan adrese...
Lietojot DPD ārpus LV šādas problēmas nebija. Izskatās, ka LV ofisā vadība nejēdz ko dara.

H

M marsietis 24.05.2014

Ja kurjerdienestam ir vajadzīgs Tavs paraksts, kā lai preci izņem sieva vai kāda cita persona? Vai bankā jaunu debetkarti arī var izņemt Tava sieva? Vai veikt pases nomaiņu Tavā vietā?

Latviešu tautas 24.05.2014

marsietis! Посмотри фильм "Особенности национальной рыбалки": там герои фильма на финской бензозаправки покупали в магазине продукты... ВНИМАНИЕ!... ПО ЧУЖОЙ КРЕДИТНОЙ КАРТЕ! Так чем Латвия хуже? Спроси у немца или француза: у них это считается нормой! Мне монитор в 2010 году доставил домой DPD, я дал номер мобильника моей матери, они с ней созвонились - монитор доставили и получила его моя мать!

Ausainītis 24.05.2014

Vladlat! Nejauc peļu mēslus ar putraimiem! Tev no dzeršanas jau kriša sjezžaet!