www.sudzibas.lv DPD Ļoti slikts serviss

DPD - Ļoti slikts serviss

Paka 22.01.2021. Nodota dpd, to solīja piegādāt 23.01. No 22. - .28.01.2021. Ir statusā ceļā, pēc tam atpakaļ ceļā, pēc tam atkal ceļā un tagad ta ir termināla ar pierakstu (nepilnīgs sūtījums) . Informatīvais tālrunis nav sazvanāms, gaidīšanas laiks pat 30 min. Uz e pastu saņēmu atbildi: - paldies, ka sazinājāties! Pakas piegāde plānota tuvāko darba dienu laikā.
Sazvanot dpd konsultants informē, ka šobrīd noliktavas ir pārpildītas un konsultants Saka, ka dpd darot visu iespējamo, lai paku ātrāk nogādātu klientam.
Uz jautājumu, kad varētu paku piegādāt saņēmu atbildi ka pakas piegāde plānota tuvāko darba dienu laikā. Ta bija pateikts 26.01. Šodien ir 29.01. 28.01. Saņēmu sms: atvainojiet paka 05757... Vel atrodas šķirošana, piegāde plānojas nākamajā diena! Ludzu, gaidiet jaunu zinu no mums! Šodien visu dienu nogaidīju un nekā ne zvana ne sms.

29.01.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 01.02.2021

Labdien!

Saistībā ar lielo sūtījumu apjomu, sūtījumu pārkraušana un apstrāde prasa vairāk laika un piegādes var kavēties.
Gan noliktavas darbinieki, gan kurjeri cenšas paveikt maksimālo, lai visas piegādes notiktu pēc iespējas ātrāk.
Turpinām papildināt resursus, lai tiktu galā ar sūtījumu apjomiem, kas dotajā brīdī ir ļoti augsti.

Lūdzam Jūs sagaidīt informāciju par sūtījumu piegādi tuvāko darba dienu laikā un sekot sūtījumiem DPD mājaslapā.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
DPD

Papildināts Владимир Шкорба 01.02.2021

Jūs ko smējāties?Jūsu mājaslapā ir vienigs uzraksts Jūsu sūtījumu no null nav iespējams piegādāt un tas paliks noliktavā sūtījumu šķirošanas terminālā.

Pakas numurs:
05757950518275

Paku saraksts

Nr: 05757950518275
Nr: 05757950518276

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 01.02.2021

Sveicināti!

Pateicamies par precizējumiem!
Jums adresētiem sūtījumiem tuvako darba dienu laika ir plānota piegāde.

Ar cieņu,
DPD

Papildināts Владимир Шкорба 01.02.2021

Jums adresētiem sūtījumiem tuvako darba dienu laika ir plānota piegāde. to man solija 26.01

Papildināts Владимир Шкорба 02.02.2021

Vakardien pavēicas sazvanīt DPD darbinieks pateica ka piegade bus 02.02.2021. Gaidu. Atnaca SMS : Atvainojiet paka 05757... vel atrodas skirosana, piegade planojas nakamaja diena! Ludzu, gaidiet jaunu zinu no mums! cik tad var?