www.sudzibas.lv DPD Krāpšanās, slikts serviss, klientu ignorēšana

Dpd Latvija. Sūtījuma nepiegādā!! - Krāpšanās, slikts serviss, klientu ignorēšana

Ir apmaksāts sūtījums no ASV, par piegādi samaksāts. Pienāk paziņojums no kaut kādas firmas starpā, ka jāveic muitošana un viņu pakalpojumu apmaksas. Kontaktos norādīts DPD Latvija, DPD Latvija neko par viņiem nezinot tas esot viņu partneris! Uz kontaktiem neiet! Sauktais viņu partneris vispār atrodas Francijā un nav kontaktējams, visi uzrādīti kontakti nav reāli un nedarbojas! Muitas procedūras es varu veikt pats un neesmu līdzis kādus muitas brokerus, bet DPD spiež veikt papildus maksājumus neatstājot izvēles tiesības.
Neizmantojiet DPD, slikts serviss pret klientiem izturas augstprātīgi un uz e pastiem, kad pieprasu muitas dokumentus, lai pats varētu veikt muitas procedūras, vairs neatbild!

D