www.sudzibas.lv DPD Kurjieri nestrādā

DPD - Kurjieri nestrādā

Vajadzēja man preci atvest 19.12.2012. Kurjers man nav zvanijis.
Dāvana ko pasūtiju tikai var dabūt 28.12.2012. Tad jau sanāk, ka man ir ziemassvētki jāpārceļ uz to datumu.
Es kurjeram neko nemaksāšu par piegādāšanu. Neiesaku uz svētkiem nevienam lietot DPD kurjera pakalpojumus!!!

K

V valis21 23.12.2014

Man līdzīgi. No rīta atsūta sms un epastu ka šodien būs. Visu dienu sēšu mājās un gaidu. Neviena zvana. Vakarā pirms 20.00 mājaslapā redzu uzrakstu neveiksmīga piegāde. Vai tad jāpaziņo nav? Arī palieku bez dāvanām. Nepatīkama pieredze ar DPD.

P putekle 24.12.2014

nesaprotu, kāds sakars ar dpd?
dpd tikai piegādā tās paciņas, kas viņiem ir nodotas no attiecīgā veikala, personas utt.
ja viņam ir iedots pasūtījums 19.12. tātad viņš arī viņu tad piegādās, ja nav pasūtījuma pie kurjera, tad jūsu pasūtījums nav nodots kurjeram.

O [email protected] 18.01.2023

Ŝausmīgi neprecīzas piegādes laiki! Briesmīgs kantoris tas DPD... 22:00 normali cilvēki guļ, nevis sēž un gaida piegādi, beigās uzinot internetā ka neveiksmīgi piegādāts! Briesmīgs kantoris nejiesaku!