www.sudzibas.lv DPD Kurjers, operators

DPD - Kurjers, operators

Labdien, es vēlos izteikt lielu sūdzību par Dpd kurjeru, un operātori, situācija: kurjers piegādes dienā zvana un Saka ka būs klāt, bet tajā dienā es biju darbā, viņš ieteica man nomainīt adresi uz darba, un ka viņš to tūliņ pat izdarīs, jautājot jauno adresi visu piefiksēja, un "itkā " nomainīja, gaidot nākošajā dienā paciņu es viņu nesagaidīju un zvanīju 19: 00 vakarā kurjeram, ar kuru biju sazinājusies dienu iepriekš, kurš man atbildēja, ka viņa kolēģi drošvien nav paspējuši un lai sazinos ar Dpd operātori, (kuri jau bija beiguši strādāt) , to izdarīju šodien, kur nepretimnākoša operātore atbildēja, , ka paka ir noliktavā un nekāda adrese nav mainīta, un kaut kad Rindas kārtībā tiks piegādāts! Nepiedāvājot nekādus citus variantus! Es pat piedāvāju lai ieliek kādā pakomantā, kas tika izdarīts caur 'jūsu kompāniju 2 ned atpakaļ, uz ko viņa atbildēja, nē tas nav iespējams! Pilnīga bezatbildība no šīs piegādes kompānijas. Loreta

08.04.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 08.04.2021

Labdien!

Sūtījuma piegāde tiek veikta šodien - 08.04.
Papildus, Jūsu sniegtā informācija par klientu apkalpošanas kvalitāti tiks nodota atbilstošajiem kolēģiem, izvērtēšanai.

Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sūtījuma piegādes kavējumiem!

Ar cieņu,
DPD Latvija