www.sudzibas.lv DPD Krāpšana, slikts serviss

DPD - Krāpšana, slikts serviss

Īsziņa no Dpd tika norādīts, ka kurjers būs pēc adreses Kr. Valdemāra iela 76 no 09: 54 līdz 11.54.
Kurjers atbrauca 09: 39, agrāk uz 20 minūtēm. Man uz objekta vēl nebija, tāpēc ka es domāju ka man ir vēl 20 minūtes. Tad mēs norunājamies ar kurjeru, ka viņš brauc tālāk uz centru un pēc tam atcēļā piegādes sūtījumu man. Gaidīju līdz 18.30, sasaistīties ar kurjeru bija neiespējami. Tad es piezvanīju uz Dpd servisu, un man tur teica, ka sasaistīsies ar mani un informēs kur ir man sūtījums un kad būs piegāde. Neviens man nav piezvanījis.

20.12.2021

Papildināts lenochka52013 20.12.2021

Slikts serviss DPD

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 22.12.2021

Labdien!

Pēc pieejamās informācijas sūtījuma piegāde ir veikta 21.12.2021.

Informējam, ka pieaugot sūtījumu apjomiem DPD termināļos, sūtījumu piegādes var kavēties. Tādēļ atvainojamies, ka sūtījuma piegāde nav nodrošināta standarta piegādes laikā un kavējums Jums ir radījis papildus neērtības!

Ar cieņu,
DPD