www.sudzibas.lv DPD Jēkabpils reģiona kurjers

AtrisinātaDPD - Jēkabpils reģiona kurjers

Kurjers nepiezvanot, neiebraucot pat pagalmā! Ieliek paciņu pakomātā! Un satiekot viņu pilsētas otrā pusē Saka, ka zvanīja un manis nebija mājās! Neesmu tik dulla, lai man varētu melot, ja viņam bija slinkums iebraukt. Nav pirmā “uzmešanas” reize! Par ko tad maksāt piegādi ar kurjeru, ja kurjers neveic savas darba funkcijas? !

08.06.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 11.06.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 15.06.2021

Sveicināti!

Informējam, ka piegādes dienā 08.06. kurjers veica zvanu, bet pēc neilga brīža atskanēja paziņojums, ka telefons ir izslēgts. Tā kā DPD Paku Skapis atradās netālu, sūtījums tika nogādāts tur. Satiekot Jūs kurjers piedāvāja izņemt sūtījumu no Paku Skapja un Jums to piegādāt adresē.

Patiesi atvainojamies, ja kurjera rīcība ir sagādājusi neērtības!
Ja rodas papildus jautājumi aicinām Jūs iesūtīt privātu ziņojumu.

Papildināts Violeta G 15.06.2021

Iepriekš arī tā bijis un viņš zvanīja durvīs. Es šo laiku sēdēju pagalmā, lai saņemt paciņu. Šoreiz viņš pat pagalmā neiebrauca. Un telefons bija ieslēgts, nebiju vienīgā, kas gaidīja šo paciņu. Atkārtošos, ka tā nav pirmā reize ar šo kurjeru ( ne man, bet ģimenē).

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Violeta G 15.06.2021

Netaisos ņemties tālāk ar šo, bet kurjers ir beztakta cilvēks gan ar mani, gan ar kaimiņiem. Nepatīkama persona, labāk jau tad maksāt par pakomātu nevis redzēt tā kurjera dusmīgo seju, nezin par ko, un sabojāt jūsu firmas priekšstatu. Jo jūsu uzņēmums tiešām ir ar daudz pozitīvām atsauksmēm arī man.

V

V Vidok 10.06.2021

Man vakar tieši tapat notika ar pasūtījumu. Nožēlojams un nejēdzigs serviss.

V Violeta G 11.06.2021

05757956781823 Pakas numurs

D dpd_darbiniece 31.12.2021

DPD - очень недружелюбная компания с плохим отношением к своим работникам и клиентам.

D DPD Support Pārstāvja atbilde 03.01.2022

Labdien!

Ja ir zināmi konkrēti gadījumi, lūdzam Jūs iesūtīt situācijas aprakstu privātā ziņojumā, lai varam izvērtēt situāciju un sazināties ar atbildīgajiem darbiniekiem.

Paldies!