www.sudzibas.lv DPD drausmīgs serviss

DPD - drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss, Klients nav nekādā cieņā. No rīta zvanīja puisis ,norunājām konkrētu laiku ,kad man piegādās sūtījumu. Pēc ,kādas stundas ,kad manis,nebija mājās (jo norunātais laiks bija pēc trim stundām) ,zvanīja cits kurjers ,ka viņš esot klāt. Kad paziņoju ,ka neesmu mājās un ,ka bija norunāts konkrēts laiks ,viņš man paziņoja ,ka tajā laikā viņš netaisās man neko vest un ,lai ,tad gaidu pirmdienu , Uz ,ko es atbildēju ,ka man vajag šodien un bija norunāts ,ka man atvedīs šodien tikai citā laikā ,bet viņu tas pilnībā neinteresēja. Pats kurjers bija nelaipns un ,būtībā ,sabojāja man garastāvokli uz visu dienu.Kā tik nelaipni cilvēki var strādāt ar klientiem?! Un ,kas tas vispār par servisu? Norunāja uz vienu laiku,bet ved ,kad sagrib un vēl es ,kā klients,palieku pie tā vainīga ,jo neesmu bijusi mājās ,tad ,kad man nemaz nevajadzēja būt mājās. Zvanīju otram kurjeram ,ar ,kuru norunājām laikus . Viņš teica ,ka atvedīs man norunātajā laikā . Pienāca atrunātais laiks,bet no kurjera nebija nekādu ziņu. Zvanīju pati viņam, viņš pateica ,ka mans sūtījums palika pie tā cita kurjera un ,ka viņš varēs atvest tikai pirmdien. Tātad man lika gaidīt ,deva veltīgas cerības un pēc tam pat nepazvanīja un nepabrīdināja ,ka tomēr nebūs. Būtībā diena sabojāta ,nekur citur neesmu sastapusies ar tik sliktu servisu un ņirgāšanos par klientu. Turpmāk mēģināšu izvairīties no jūsu pakalpojumiem.