www.sudzibas.lv Douglas Neorģinālas smaržas

Douglas - Neorģinālas smaržas

Esmu ļoti neapmierināta ar Douglasā iegādātajām smaržām Lancom Treasure for love. Protams pirku tās ar atlaidi, kad bija Lancom akcija, bet nebiju gaidījusi, ka tur pārdot tādas KRUTKAS, kas maksā labi ja 5 EUR. Smarža ir pilnīgi nelietojama ātri izgaist un sāk smirdēt pēc kaut kāda lētā ūdens. Es varbūt to nemaz nenojaustu un domātu, kā tāda tā smarža ir, ja tieši pirms šīs pudelītes nebūtu jau vienu tādu pašu smaržu iztērējusi, ko biju iegādājusies Stockmana trakajās dienās arī ar atlaidi. Divas pilnīgi vienādas pudelītes, bet smaržas pilnīgi atšķirīgas!!!Iesaku nevienam neko nepirk Douglasā, jo var iegrābties krutkas pa dārgu naudu. Ja tiešām gribas oriģinālās smaržas tad labāk pirkt lidostā un vēlams ne jau Rīgas vai trešo valstu lidostās, bet ES veco valstu vai ASV.