Douglas - Attieksme

Labdien!

Kad vienreiz tas beigsies?! Ienākot veikalā Douglas (neminēšu konkrētu, jo tas notiek visos Douglas veikalos) darbinieces staigā katram klientam brutāli pa pēdām, izseko katru soli, katru kustību, tas tak nav normāli, es ka ienākot veikalā sasveicinos un eju izvēlēties sev piemērotu preci, ir ok, kad pienāk un pajautā vai var palīdzēt, bet tad kad atsaki tad viņas stāv pilnīgi aiz muguras un skatās uz pirkstiem, paliek neērti. Patīk preces, izvēle ir liela, bet deļ darbiniekiem negribās pat iet šajā veikalā...int.veikalu neizmantoju, jo patīk visu aptaustīt.. un tt.
Saprotu, ka notiek zādzības un viss pārējais, bet vai tad nevar aprīkot ar apsardzi?!?! un iemācīt darbiniekiem kaut kā savādāk vērot klientus, ne tik uzkrītoši, un galu galā atšķirt kurš varētu būt zaglis kurš potenciāls klients, to visu viņiem stāsta apmācībās, to ļoti labi zinu, jo pati kādreiz strādāju apkalpošanas sfērā. Saprotu tās meitenes, bet kaut kas ir jāmaina.. Viss pārējais mani pilnīgi apmierina.

Paldies!

T Tong Po 02.10.2017

Ne reizi man tā nav bijis, ka konsultantes uzvestos nekorekti! Vienmēr izpalīdzīgas un pretimnākošas. Arī tajās reizēs, kad uzreiz esmu pateicis, ka pirkt neplānoju - vienkārši skatos un meklēju aromātu, kuru vēlētos nopirkt priekš savas mīļās. Vienmēr ir normāli pastāstījušas un parādījuša kas varētu būt interesants.
Iespējams tieši tāpēc šajā veikalā esmu izdarījis pirkumus nu jau ne simtos mērāmās sumās - lieliska apkalpošana!

D dinamoriga4t 08.10.2017

Vai atrada ar ko palielīties laikam maxima smarżas noperk ????????????????????

T Tong Po 09.10.2017

Maximā smaržas nepērku. Maximā vispār neko nepērku!
Izņemot Douglas, Latvijā smaržas vēl esmu pircis Dzintars firmas veikalā - ir no kā izvēlēties un kvalitātē nez vai atpaliek no Douglas sortimentā esošajām.