www.sudzibas.lv Dormeo Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Nopirku bērnam Dormeo madraci, nepilnu pusgadu atpakaļ.Darījām visu pēc instrukcijas, pirmajā dienā ļāvām tam 6 stundas ieņemt savu formu.Katru nedēļu vēdinājām, noņemot gultas veļu.Kaut arī man tā procedūra likās apgrūtinoša, es to darīju.Madracim nedēļu atpakaļ parādījās pelējums.Es biju tādā šokā!!!Tas madracis man izmaksāja 94.90Ls.
Pazvanīju uz veikalu, kas atrodas Maskavas ielā 400, tur pateica, ka tā ir mana vaina.Lai tagad es tīru ar putekļusūcēju.Varbūt tas putekļusūcējs man arī jāpērk pie viņiem, jo man mājās nav tāds ar tvaiku tīrošais.
Neiesaku nevienam tos madračus pirkt.Esmu pamatīgi vīlusies Dormeo kvalitātē!

U

S sarmite4 14.11.2014

Labdien, nopirku ši gada oktobra beigās DORMEO GOLD matraci, kad atvērām visa istaba piepildījās ar spēcīgu asu smaku, jau vairāk kā divas nedēļas nav iespējams gulēt uz matrača. Liekas ka matracis taisīts no kausētām plastmasas pudelēm, nav brīnums jo Ķīna ir pirmājā vietā Pasaules atkritumu pārstrādē. Rakstīts ka garantija 10 gadus, bet nezinu vai izdosies vienoties ar DORMEO par naudas atgriešanu.

J Janis Donins 13.07.2016

Dormeo ir vienkārši monolīts sintētisks porolons, nekāda gaisa maiņa tur nenotiek ,būvmatertālu veikalos tādu porolonu var nopirkt 10 reizes lētāk ,ja gribiet gulēt uz ķīmijas.