www.sudzibas.lv Dormeo Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Dormeo - Neiesaku pirkt Dormeo madraci

Nopirku bērnam Dormeo madraci, nepilnu pusgadu atpakaļ.Darījām visu pēc instrukcijas, pirmajā dienā ļāvām tam 6 stundas ieņemt savu formu.Katru nedēļu vēdinājām, noņemot gultas veļu.Kaut arī man tā procedūra likās apgrūtinoša, es to darīju.Madracim nedēļu atpakaļ parādījās pelējums.Es biju tādā šokā!!!Tas madracis man izmaksāja 94.90Ls.
Pazvanīju uz veikalu, kas atrodas Maskavas ielā 400, tur pateica, ka tā ir mana vaina.Lai tagad es tīru ar putekļusūcēju.Varbūt tas putekļusūcējs man arī jāpērk pie viņiem, jo man mājās nav tāds ar tvaiku tīrošais.
Neiesaku nevienam tos madračus pirkt.Esmu pamatīgi vīlusies Dormeo kvalitātē!

U

M māris 17.08.2011

nopirku DORMEO spilvenu un pārliecinājos, ka tas ir vienkārši blīvs porolons un gulēt uz viņu ir ļoti neērti, pietam kā jau te cilvēki rakstīja pirmo mēnesi drausmīgi smirdēja, nebrīnīšos kad pēc pāris gadiem nāks ziņa, ka tie matrači vispār tiek ražoti no kautkādas toksiskas šļuras

M Mārim 17.08.2011

Uzmini nu, kas tas ir? (krievu valodā).
Уссатый полосатый, висит на заборе
(Apmīzts matracis uz žoga uzmests žāvēties).

S Santa 23.11.2011

Labdien!
Iegādājos Dormeo Comfort bērnam veikalā Vienības gatvē.Pārdevējai jautāju-kāpēc cilvēki sūdzas par matrača pelēšanu uz ko saņēmu interesantu atbildi-savulaik noliktavā bijuši plūdi un matrači tikuši mitrumā...
Atbraucot mājās mūs gaidīja pārsteigums, jo atverot iepakojumu istaba piepildījās ar asu, acetonam līdzīgu smaku...Sīkumos neiedziļināšos, bet matracis pamatīgi oda un man ne bez pūlēm, bet izdevās to samainīt. Bet...vakar atvedot matraci mājās situācija atkārtojās, tas smird!Un smird pēc kaut kādas ķīmijas, grūti aprakstīt smaku. Šodien atsākšu cīņu ar Dormeo, vēlos atgūt naudu.

D dj888 10.01.2012

nopirku dormeo virsmatraci, galigi garaam, nevareeju aizmigt visu nakti, pat saaka saapeet galva, neiesaku nevienam

V vija25 02.03.2012

Es arī nopirku TOP SHOP veikalā Dormeo matraci un tik tiešām man arī radās pelējuma smaka dzīvoklī no matrača, aptuveni pēc pusgada.Pazvanīju veikala Menedžerei un viņa solījās atbraukt un apskatīt un apmainīt, bet diemžel es jau gaidu 3 gadus un tā arī vēl šodien sagaidījusi.Zvanīju atkal un viņa sacīja ka neviens nav sūdzējies un es esmu pirmā.Bet faktiski ir daudz vairāki cilvēki kam tāda pati vaina.
Es arī darīju visus pēc instrukcijas. Beigu beigās man nekaunīgi pateica ka tā ir mana vaina. Vispār viņi labi zina no kāda nekvalitatīva materiāla šos matračus ražo un līdz ar to arī neņem atpakaļ, bet gan vainu ir vieglāk uzvelt pircējam - patērētājam.
Man bieži zvana no šī veikala un visu laiku kautko piedāvā, bet es vienmēr viņiem duru acīs ar šo matraci nekvalitatīvo, kā arī vairāk vispār neko neiegādājos.Kad sūti preci tad sola ka atgirezīs naudu, bet kad nostāda fakta priekšā, tad vairs šī Firma i nerunā vairs par apmaiņu vai naudas atgriešanu. Šiem Matračiem ir 6 gadu garantija, bet viņi arī neizpilda šīs prasības. Dormeo matrači ir ražoti no tās paša sintētiskā materiāla.
Vislabākais un veselīgākais matracis ir salmu vai siena matrači.Šūsim pašas matrača maisu un pildīsim ar dabīgiem materiāliem, salmiem vai sienu un būsi daudz veselīgāki. Mēs varam katru gadu mainīt gultas maisa saturu un būsim VESELĪGĀKI.

V vija25 02.03.2012

Kur skatās Patērētāju Centrs, vai tad neredz, nedzird ????

A amsord 07.06.2012

Šodien iegādājos virsmatraci, bet ja būtu izlasījusi agrāk komentārus... nemūžam nesūtītu. Virsmatracis nav biezs...tikai 5 cm, bet apšaubāmās kvalitātes pildījums mani biedē. Lietosim...vērosim...
Zinu, ka nepelēs, bet jau doma...ka nezini kas tā par ķīmiju...:((((
Ciemiņiem vienai naktij ir vienalga...bet ikdienas lietošanai...un vēl ar elpošanas problēmām...gandrīz gribas rīt sūtīt atpakaļ...:((
Bez tam, mīļie, pasūtīju arī virsmatrača pārklāju, un biju izbrīnīta, kad ieraudzīju ..ka ražots Ķīnā. (country of origin:China) Par tādu naudu...saistība ar Ķīnu...:(((( Eh nu ko tur, otreiz jau nepirkšu, bet mūžu dzīvo, mūžu mācies...
Izpētīju internetā...nekur neredzēju saistību ar Ķīnu...tātad to reklamē tikai pa telefonu...
Žēl ka tikai daži izlasīs šos komentārus...un pārējie pirks un brīnīsies...kā tad tā...????
Tā ir...var jau sūdzēt tiesā..utt...bet tas vilksies gadiem un līdz apnikumam nogurdinās ...skumji...gribas taču to labāko...

Ausainītis 07.06.2012

Nav tiesa, daudzi zina par Dormeo patieso kvalitāti, un es personīgi esmu atrunājis daudzus cilvēkus no šīs kaitīgās produkcijas iegādes.

P Pircējs9 06.01.2013

Dažus gadus atpakaļ iegādājos Dormeo matraci, sūdzību nav, tieši otrādi, ļoti ērts, lai kas arī uz tā neapsēstos. Nesen savajadzējās jaunu matraci, tika izskatīti arī citi varianti, daudz dārgāki, bet neviens nebija tik ērts. Es nospriedu, ka man vienalga kas tajā madracī iekšā, kaut vate ražota ķīnā, ja man uz tā ir ērtāk kā uz citiem, ņemu ciet. Nedomāju ka matrači paši par sevi var pūt. Īsti neredzēju komentāru kur puvumi būtu madracim ar redelēm. Ja tam ir nepieciešama gaisa cirkulācija tad vajag to nodrošināt. Pat ar lētiem apaviem var staigāt ilgāku laiku ja tos pareizi kopj un piemēram vienu dienu staigā ar vieniem, citu ar citiem vai arī ļauj tiem izžūt, it īpaši, ja sintētiskas zeķes. Vēl nodrošinu lai gulētu es tikai uz kokvilnas pārsega un palaga, nevis uz madrača sintētiskas. Ā un vēl, ja madracis nav biezs bet kādus tos pašus 15 cm, vajadzētu labas tās redeles, viņiem veikalā tādas bija (ar izliekumu uz augšu un savstarpēju gumijotu pāru sasaiti), jo tā kā matracis nav biezs, no pamatnes būs atkarīgs arī otropēdiskais efekts (nvs valstīs ir tikai jēdziens ortopēdisks matracis, bet visur citur, ortopēdisks efekts :). Redelēm arī ir jābūt ieteicamam skaitam. Īsāk sakot, ja neesiet ar mieru tam ko ražotājs norāda ekspluatācijā, meklējiet to ekspluatāciju, kura Jums apmierina.

I Ilze L 15.03.2013

Es iegaadaajos Dormeo matrachus jau tad, kad tie tikko paraadiijaas paardoshanaa, t.i., pirms kaadiem 7 gadiem. Man par tiem nav nekaadu suudziibu, ne smakas, ne peleeshana, ne neeertiibas. Varbuut tad, saakumaa, tie matrachi naaca tieshaam no Itaalijas, kaa to mums staasta, bet tagad ir izveeleetas leetaakas piegaades vietas, piem., Kjiina, ar visaam no taa izrietishajaam sekaam?

E edola 16.10.2013

Man radās problēmas ar preces iegādi interneta veikalā dormeo.lv.
Pirms aptuveni 5 gadiem, kad iepriekšējo reizi tur iepirkos viss bija kārtībā un prece tika piegādāta pat ātrāk kā gaidīts un apkalpošana normāla.
Bet šobrīd ir drausmīga attieksme. Pēc pasūtījuma izdarīšanas un apstiprinājuma vēstules e-pastā gaidīju 7 solītās dienas, kuru laikā tiks piegādāta prece. Kad nesagaidīju, tad ņēmu telefonu un zvanīju, lai skaidrotu, kas noticis. Vispirms man klaji meloja, ka ir mēģinājuši mani vairākkārt sazvanīt, bet neviens nav atbildējis, kaut arī telefonā šo 7 dienu laikā nebija neviena neatbildēta telefona zvana. Un rezultātā vienpusīgi atcēluši manu pasūtījumu man par to nekādā veidā nepaziņojot. Bet tā kā es esot viņiem piezvanījusi, tad varot atjaunot pasūtījumu un būšot spēkā visas akcijas, kas bija uz to brīdi, kad izdarīju pasūtījumu interneta veikalā dormeo.lv. Piekritu. Nākamajā dienā man atzvanīja un informēja, ka es varu saņemt preci ar kredīta maksājumu kā to vēlējos un ka 7 dienu laikā prece man tiks piegādāta. Nu tad priecīga gaidu atkal tās noteiktās 7 dienas, bet kā nav tā nav mana pasūtītā prece. Ņemu atkal telefonu un zvanu, lai uzzinātu, kas notiek. Šoreiz man tiek stāstīts, ka uz piegādi ir jāgaida 14 dienas un, ka vispār pirmajā reizē, kad es šo pasūtījumu pieteicu interneta veikalā viņi neesot varējuši mani sazvanīt. Uz ko es norādīju, ka nevienā manā telefonā norādītajā laika periodā nav neviena neatbildēta zvana no viņiem bijis, ka to es speciāli esmu pārbaudījusi visos telefonos kā apsolīju viņiem pirmajā telefona sarunā, man tiek teikts, ka to es nemaz nevarot redzēt, jo viņu numurs ir slēpts un neuzrādās zvana saņēmējam (cik ērti :D). Kad norādu, ka tad kad viņi tiešām man zvanīja man viņu numurs telefonā bija ne tikai redzams, bet protams arī ir zvanu arhīvā, tad puisis, kas ir pie telefona sāk stostīties. Tā kā biju ļoti vīlusies par šādu apkalpošanas kultūru, tad pateicu, ka vēlos atcelt savu pasūtījumu. Uz ko ātri tika nobērts, ka pasūtījums atcelts un visu labu un nolikts telefons.
Tāpēc, ja vēlaties ko iegādāties šajā interneta veikalā, tad apdomājat kārtīgi vai vēlaties izšķiest savu laiku un nervus, lai piedzīvotu tādu apkalpošanu, kas ir zem katras kritikas.

H Harijs Liparts 03.01.2014

Pirmajā matrača lietošanas nedēļā ieinteresētais kaķis, kamēr visi darbā, ierīkoja tualeti. Noskaidrojot tīrīšanu, nonācām strupceļā - nedrīkst izmantot ne šķidrumus, ne ķīmiskos līdzekļus. Bet gulēt vajag, jo izmetām veco matraci. Ar vanish putām iztīrījām augšējo matrača audumu, veikli visu mitrumu uzsūcām ar putekļu sūcēju, izžāvējām. Tīrīšanas vietā mainījās matrača elastība, palika kā jūtams iegrimums, ar aci nevar redzēt, bet guļot iegrimst vairāk, kā cituviet. Nēērti. Personiski man šis bija pēdējais Dormeo produkcijas pirkums, reālais ieguvums salīdzinot ar augsto cenu ir nekāds.
Tāpēc 2 padomi pērkot Dormeo matraci: nekad nemetiet ārā veco matraci un atstājiet to rezervē, atsakieties no Dormeo matrača pirkšanas, ja jums mājās dzīvnieki, teiksim suns, vai kaķis, kas dzīvojas pa visu iztabu, tad ar matraci būs cauri īsā laikā, kā man. parastajam matracim šajā gadījumā nebūtu itin nekas, to viegli iztīrītu un aizmirstu kaķa stiķus, bet dormeo nē - rezultāts fatāls.

S sukjis 03.01.2014

Nav ko sīcim mīzt matracī, tad pelējums nebūs.

V v789123 03.01.2014

Man mājas roll up air nekādu problēmu nav jau gadu . Esmu apierināta ar pirkumu

D Dolce 07.05.2014

Nav ko pirkt tās švammes!
Pērciet Latvijā ražotus matračus:
1) Var sakompektēt pilnīgi atbilstošu Jūsu vēlmēm.
2) Piedzīt vajadzīgos izmērus līdz centimetram.
3) Matracis, uzreiz pēc izgatavošanas dosies uz Jūsu māju un nebūs nomētājies noliktavās n-tos gadus.
4) Matrača pārvalks var tikt izgatavots no jums vēlamā auduma.

L lēdija77 07.05.2014

Man ir dormeo roll up, pusgadu, nav nekas sapuvis, bet mana sāpošā mugura kā săp tā sāp, kaut teica ka baigi anatomisks utt. Ari ir spilvens sjenna, nu the best of the best pat 2 paņēmu, kā ari segas sjenna 2 gb, un vasaras segas aloe, esmu apmierinata, bet dormeo roll up vareja but labaks, tas gan.

D Dolce 08.05.2014

Cien. lēdija77, iesaku Jums izvēlēties cietu matraci vai virsmatraci ar ortopēdisko efektu.
Ja Jums rodas jautājumi par matračiem, driši zvaniet, ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem - 26884449.

L lēdija77 09.05.2014

Cietu matraci uz stūra dīvāna jau neliks!:-) :-):-)

D Dolce 10.05.2014

Cien. lēdija77, tad var iet citu ceļu: aizvest dīvānu pie mīksto mēbeļu meistariem un nostiprināt atsperu bloku ar putupoliuretāna strēmelēm, sabāžot tās starp atsperēm, kā tas ir ilustrēts pievienotajā bildē. Tas krietni pagarinās atsperu bloka kalpošanas laiku un piešķirs dīvānam stingrumu, līdz ar ko, nebūs nepieciešams ciets virsmatracis. Vēl var pārklāt atsperes ar kokosa šķiedras plāksni 20-30mm tas arī var atrisināt esošo problēmu. Neviens mīksts virsmatracis neatrisinās Jūsu muguras problēmas.

L lielakmens 23.07.2014

..sen senos laikos daudz uzturējos itālijā, pat tagad tur bieži iegriežos..nu lūk toreiz atceros bij reklāmās, ka šie matrači ir izcili itāļu kvalitātes paraugi..nolēmu šos patroļļot..zvanu prasu kur tieši Itālijā atrodas slavenā Dormeo rūpnīca, uz ko man neviens neprata tajā galā atbildēt, tik atkārtoja kā mantru..matracis ir ražots itālijā un to apstiprina nez kādi tur sertifikāti utt..uzzvaniju saviem ītālijas draugiem, moška viņi zina kur atrodas rupnica, bet viņi 'pat par tādu Dormeo neko nebija dzirdējuši...